Nenavadne sanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 24. Avg. 2008 15:18

[She.] napisal/-a:pr meni so u 80% sanjah upletene kače umes. kaj to pomeni ? :/


Baje da imaš sovražnike. Ali pa so samo nočne more. :wink:
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 26. Avg. 2008 18:52

:D sei ene 2 huda sovražnika ja :D:D
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 22:29

Js pa velikokrat sanjam morje ali pa da nekdo umre (ponavadi kdo od bližnjih ali prijateljev :( ).
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 26. Avg. 2008 22:37

meni so vedno govorili, da če sanjaš da kdo umre to pomeni, da si tej osebi podaljšal življenje :D

mene bolj skrbi kaj pomeni če zelo pogosto sanjam da jst umiram (na različne načine) .. :o
Let's swim to the moon .....
Leilani.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 11. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Leilani. » 26. Avg. 2008 22:48

p!ka napisal/-a:Ja to sm tud jz najdla. Sam jz nikjer ( ! ) ne najdem kaj pomeni, če sanjaš osebo, ki je umrla in je ti nisi nikoli v življenju vidu. Ampak useeno hodi k tebi in ti hoče neki povedat a ti ne zastopiš kaj govori. :roll:

to me spomnja na discovery, ko jasnovidke to vidijo. Sam one naj bi razločile, kaj jim te osebe poskušajo povedat . Drgač pa grozno :? Jst ko sem bila mlajša sem slišala joke otrok, včasih kak pogovor, sam tud nism glih razločla kaj se pogovarjajo..
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 19. Okt. 2008 8:25

jez večkrat sanjam, da kupujem oblačila. nahajam se v neki ogromni trgovini, mogoče tržnici, okrog mene so sama oblačila, polno cunjic, tud visoko nad mano so in jaz jih ogledujem, se sprehajam med njimi... ne (vem če tud kupim kej)
kera ve kaj naj bi to pomenilo? sanjala sem že večkrat :)
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
bleona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bleona » 19. Okt. 2008 16:43

lakeesha napisal/-a:jez večkrat sanjam, da kupujem oblačila. nahajam se v neki ogromni trgovini, mogoče tržnici, okrog mene so sama oblačila, polno cunjic, tud visoko nad mano so in jaz jih ogledujem, se sprehajam med njimi... ne (vem če tud kupim kej)
kera ve kaj naj bi to pomenilo? sanjala sem že večkrat :)


zanč sm gledala oprah in so rekl,da če se ene sanje ponavljajo so lahko tudi kakšni utrinki iz prejšnjega življenja.
nebi ti pa znala povedat kaj pomenjo(prof definicijo iz sanjske knjige) :D
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 20. Okt. 2008 17:18

Hehe, nekaj dni nazaj sem tudi sama sanjala neke čudne sanje, za katere sem se polovično zavedala, da jih sanjam (nisem bila ziher).

Sanjala sem, da je bil WC na gimnaziji, ki sem jo obiskovala labirint. Tam smo se potepali, potem pa je prišel v tisti labirint še serijski morilec, ki je moril z razbitim steklom. Ko je prerezal vrat moji zelo dobri prijateljici, ki ne vem, katera je in sošolcu (in me je bilo groza), sem se zavedla, da mu lahko rečem, naj se odstrani iz mojih sanj. To sem storila, morilec je izginil.
Jaz pa nisem bila prepričana, ali je to res, ali sanjam, ali gledam film, čeprav je morilec izginil.

Ponavadi tudi ne ozavestim tako krvavih ali pa "negativnih" sanj. Načeloma so lepe (vsaj tiste, ki se jih spomnim), zato so bile tele še toliko bolj "čudne". No, zanimive. :)
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 20. Okt. 2008 18:18

bleona
ja sem tud jez gledala to oddajo... :)

pa bi kje loh pogledala kva naj bi to pomenil? kšna spletna stran, al pa kej podobnega?
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 21. Okt. 2008 13:06

^^ mogoče boš tu najšla razlago http://www.piara.net/sanje_a.html
Uporabniški avatar
Sandraaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandraaa » 17. Dec. 2008 18:52

Ah jaz mam veliko nenavadnih sanj pa se ne obremenjujem toliko s tem. Mislim si saj so samo sanje in tako pozabim na vse. Velikokrat pa sanjam da me preganja kaka pošast ali da mi je nekdo umrl in potem se zbudim vsa objokana zjutraj.
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 17. Dec. 2008 19:42

Tokrat sem sanjala sanje brez slik. :D Samo občutki. Bilo je kar zanimivo. Kot da bi mižala, in bi se okoli mene dogajalo. Le s to razliko, da so bili občutki zelo potencirani. Sreča, da so bile sanje prijetne. :D
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 19. Dec. 2008 14:54

uh, men se zadnje čase dogaja da mam ful realistične sanje in pol včasih ne vem al je blo nekej res al se mi je samo sanjal :/ . se mi zdi da sm že mal zmešana na čase
pa dostikrat se mi nardi da sanjam nekaj nepprijetnega (zadnjič recimo,da so me ustavli policaji in mi vezli izpit) in si že v sanjah rečem dej se zbud sej to se mi v resnici sploh ne dogaja
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 19. Dec. 2008 22:01

Js pa doostkrat sanjam čist iste sanje. Nekak da so vhodna vrata zloo zanič pa napol razpadajo pa nekdo jih potiska pa hoče not, js pa vrata tiščim z vso silo, da ne vstopi. Al pa jih ne morm zaklent. Če kluč obnrem enkrat, vem da še lahk odpre, če pa v drugo, morem še v tretje (wtf), ko pa v tretje obrnem kluč se vrata spet čisto odklenejo. Pa grozno mi je, ne znam opisat. :?
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 19. Dec. 2008 22:19

Jaz mam včasih neke fore s temi sanjami... Enkrat se mi sanja nek dogodek. Potem se zbudim. Pomnim sanje. Ampak ob naslednjem sanjanju pa je nadaljevanje prejšnjih sanj. Svašta, no.

Prejšnjič sem imela reees čudne sanje! O pedofiliji in kako so pedofili zlorabljali dojenčke :cry: Še zdaj imam tisti prizor v glavi, kako se starejški moški izživlja nad dojenčkom in še zdaj pomnin njegov izraz na obrazu. OMG. Res strašljivo. Upam, da niso te sanje ene izmed tistih, ki se uresničijo.
You want me to be something I can never ever be.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]