Nenavadne sanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 15. Jul. 2008 22:12

p!ka napisal/-a:
lolitaa napisal/-a:A ve kera kaj pomeni če sanjaš človeka, ki je že umrl (živega)? :?


Če boš kje zvedla, mi sporoči, ker tudi mene zanima. Jz sm gledala v dosti sanjskih knjig in nikjer ne piše.


Men se zdi, da to pomeni to, da se ma tam kjer je, lepo.

(Pa tud, da mu morš it kakšno svečko prižgat na pokopališče.)
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 15. Jul. 2008 22:21

jst ful pogosto sanjam, da sem že ful blizu smrti .. al da me ustrelijo, hočejo obesit, zabodejo, da mam kakšno nesrečo, da se utapljam .. enkrat ko sm sanjala da se utapljam sm se zbudila in nism mogla dihat :?
drugače mam pa tudi zadnje čase skoraj vsako noč take 'krvave' sanje ... ves čas ljudje okoli mene umirajo :?

aja pa še ene ki jih ful sovražim .. dostikrat se mi zgodi da se mi v sanjah full vrti .. ampak res ful .. tko kot če si res ful pijan .. tko da padem na tla in se hočem pobrat in se ne morem ker zradi vrtoglavice takoj padem nazaj .. vsakič sm na drugem kraju in vedno sem nekam namenjena in se mi ful mudi, ampak mi tja nikakor ne uspe pridet ker mi ne uspe nardit več kot enega koraka naenkrat .. pa nikoli nevem razloga za to vrtenje ..
in pol ko se zbudim sm tako srečna da so ble samo sanje ..
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
taššek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: okolica Ptuja (Spuhlja)

Neprebrana objavaNapisal/-a taššek » 16. Jul. 2008 2:49

jaz pa zadnje 4 dni sanjam ena in iste sanje .. To se mi je prvič zgodilo. prvo sanjam o 3 pajkih ki jih niakor nemorem ubit.. potem se mi pa kar naenkrat začne sanjat da se nešče zaleti v nekem gozdu. in potem se vedno zbudim...
Meni se slipi vse skup tak noro ampak nemorem verjet da se mi to res dogaja.. Kar strah me je malo.. :?
* you are like a dRug to me, like my own personaL brand oF heroin !
Uporabniški avatar
taššek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: okolica Ptuja (Spuhlja)

Neprebrana objavaNapisal/-a taššek » 16. Jul. 2008 2:50

in me je kar strah da se bo komu kaj zgodlo. :?
* you are like a dRug to me, like my own personaL brand oF heroin !
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 16. Jul. 2008 9:15

red*cherry napisal/-a:
p!ka napisal/-a:
lolitaa napisal/-a:A ve kera kaj pomeni če sanjaš človeka, ki je že umrl (živega)? :?


Če boš kje zvedla, mi sporoči, ker tudi mene zanima. Jz sm gledala v dosti sanjskih knjig in nikjer ne piše.


Men se zdi, da to pomeni to, da se ma tam kjer je, lepo.

(Pa tud, da mu morš it kakšno svečko prižgat na pokopališče.)


Te sanjske knjige so tko...no nevem nekoč sem verjela..danes pa le pogledam bolj za šalo kot zares. Malo poskusi razmisliti če ste se kaj pogovarjali o tej osebi o kateri si pol sanjala..ker z sanjami je tko...lahko bi rekli, da so nek posnetek dogodkov celega dne...tko so me učili v šoli :D ..Čeprav je Freud trdil da so sanje naše podzavestne želje sam ta njegova teorija...mi je čist skregana z logiko...pa dobro pustimo raznorazne psihološke teorije..

Torej našla sem naslednje:
Če vidite pokojnega in mislite da je živ, to pomeni dediščino in finančni uspeh, pa tudi prepire; nasprotno, torej zamenjati živega za mrtvega, pomeni nevšečnosti, zadrego, izgubo procesov, bolečino... torej nič kaj spodbudno :? sicer o smrti je tukaj napisano oooooogromno tak, da če še koga kaj bolj točno ali nasplošno zanima..naj sam vpraša...
Pa ne se preveč na te sanjske knjige zanašat :wink:
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 16. Jul. 2008 15:11

Ja to sm tud jz najdla. Sam jz nikjer ( ! ) ne najdem kaj pomeni, če sanjaš osebo, ki je umrla in je ti nisi nikoli v življenju vidu. Ampak useeno hodi k tebi in ti hoče neki povedat a ti ne zastopiš kaj govori. :roll:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 17. Jul. 2008 11:13

A katera ve, če sanjaš 2x zapovrstjo smrt!?? Prvo noč sem sanjala, da je moj sosed samomor naredu, dans zvečer pa, da je sestra umrla v prometni! Scary... :?
Uporabniški avatar
*Pinki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Pinki* » 07. Avg. 2008 10:00

Js sm tud slišala da če sanjaš nekoga k je umru, bi blo lepo, če bi se te osebe spomnu in šou na grob kšno svečko pržgat...
Če pa sanjaš smrt žive osebe naj bi ji podalšu lajf, who knows :nixweiss:
Upejmo, da je res tko :)
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 07. Avg. 2008 10:24

Meni se je danes sanjalo, da se mi je odlomil zob (desna dvojka). Ampak mi ni odpadel. Držala sem ga na svojem mestu, da ne bi izpadel in iskala nekoga, ki bi mi to popravil. Bila sem grozno panična in prestrašena ...
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 07. Avg. 2008 11:51

Ja,če sanjaš človeka,kako je umrl (pa drgač živi), da to pol pomeni, da ima še ogromno let pred sabo.Da bo dolgo živel..
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 18. Avg. 2008 18:42

Danes so semi, prvič letos, spet pojavile sanje o dvigalu (lani so se mi te sanje ponavljale več dni zapored).
Z nekaj ljudmi, ki jih nisem poznala, smo bili v velikem dvigalu (cca. 5X5m). Peljali smo se navzdol in niti ni bilo nekih gumbov za nadstropja, bili so tako čudni. Dvigalo se je nekaj časa spuščalo počasi, nato pa s tako hitrostjo, da me je kar dvigovalo od tal. Med padanjem sem pogledala na uro in kazalci so se nekaj časa vrteli naprej (in to zelo hitro, ne tako, kot se vrtijo kazalci), nekaj časa nazaj itd.
anusa187
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anusa187 » 19. Avg. 2008 19:07

hijoo.. srečkoti ...
men se pa nč ne sanja!
zdei pa ne vem ka to pomen .. al slabo spim al spim zelo dobr da nč ne sanjam?? če pa že sanjam se pa v tisti minuti ko se zbudim ne spomnem čist nč .. :cry:
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 22. Avg. 2008 3:57

Meni se pa zadnje čase kar precej sanja, in sicer tako, da se zjutraj natančno spomnim, kaj sem sanjala. Uspelo mi je pa ta teden celo dvakrat sanjati tisto, kar sem želela. ;)
Uporabniški avatar
klarča
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klarča » 22. Avg. 2008 13:39

men se je tud kešn tedn nzaii kešne tri al pa štiri noči zapored sanjal da me je nekdo ustrelu ampak zmeraj v istem prostoru !! ampak vedno je biv nekdo drug samo nikol se ne morem spovn obraza! :? :?
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 24. Avg. 2008 15:11

pr meni so u 80% sanjah upletene kače umes. kaj to pomeni ? :/
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov