Moški-vodnar

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 24. Feb. 2009 2:51

Moj kolega je vodnar. In morm rečt,da mam ful frendov pa to. Vtakne se tud v vsako stvar.Ampak punce?Tukaj pa ne pozna sramežljivosti. Na njegov šarm padajo ena za drugo(tud jst sem že :D ).ŽENSKAR!!:D
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 24. Feb. 2009 9:49

js sm pa ugotovila da je velka razlika med januarskimi pa februarskimi vodnarji. oz, me januarske bi dala še prvih par dni februarja...januarski so bolj zadržani, sramežljivi, včasih celo samotarski, medtem, ko februarski so pa čisto nasprotje. ponavadi center pozornosti, na tone kolegov,...
glede ljubezni so pa men mal čudni, ker nikol neveš če bi rat kej od tebe, al sam kolegijalno kramlja. že ko si prepričan da nč ne bo iz tega, ker te očitno gleda kot kolegico, se on pol spomni da bi kej nardil v tej smeri :? mene so vedno ful zmedli, sploh en.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 24. Feb. 2009 9:55

Uf... Sama sem vodnarka in imam fanta vodnarja. Na trenutke se mi zdi kot da je ful hladen, vase zaprt clovek..
Potem mi pa drugi trenutek dokaze da zelo lahko socustvuje ipd..

Ja no, vodnarji smo cudni ni kaj.. :) Se pa super razumeva, jaz sem malcek ampak res malcek temperamentna in on totalni flegmatik..
Tako da ce jaz se kaj bunim za brezveze se on ne sekira..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 26. Feb. 2009 10:18

mu..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 02. Dec. 2010 7:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 26. Feb. 2009 12:03

Ojoj.. no moj pa je nekaksen sarmer.. Pisuka cisto vse babe padajo na njegove jebacke komentarje, ce sem pa jaz zravem mu pa kaksno zabijem nazaj, tako da se vsi lepo smejejo .P
Da si bo pumpal ego na drugih babah pred mano, a a lubcek to odpade..

Je pa res, da nikoli ne naredi prvega koraka, vse k njemu pridejo oz so prisle kar same. Tudi jaz... Pa morem rect, da je bila blazna muka ga osvojit.. Vsaj meni se je tako zdelo, ker v bistvu sva v zvezo nekako 'padla' (to pomeni da se je vse skupaj lepo postopoma razvijalo tako da niti ne veva kdaj sva zacela 'hodit')..
sara28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 28. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sara28 » 28. Mar. 2009 11:07

Boa napisal/-a:Ajoj....moj je vodnar in začetek je bil, hja, trnova pot :).

Radi imajo nedosegljive stvari, stremijo k uspehu in vse kar je manj kot popolno (ne popolno v smislu 100%, ampak popolno kot so si sami ustvarili v glavi) ni dovolj dobro. Na začetku so nedostopni, HLADNI, dostikrat ne veš kaj bi si mislu in kaj si on misli. Imaš občutek,da so brezbrižni, ubistvu pa so le previdni, saj jih je strah. Strah, da bodo nekoga spustili blizu in strah, da jih bo ta nekdo prizadel. So extremno zaposleni ljudje, redki so dnevi, ki jih vodnar "zabluzi". Prijateljev ima na tone, prijatelji ga imajo radi. Radi imajo humor,, AMPAK, hec na njihov račun redko pride v poštev.
Ko pa se je moj odpru, je pa največji cukr na svetu. Sam treba jim je dat čas. Je pa res, da se ne odprejo vsem, tisti, ki mu grejo "na živce" (vodnar nima sovražnikov) pač nikolio ne vidijo tiste tople strani.


Tok iz moje strani.

ja se strinjam s tabo.je tud moj vodnar.
sara28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 28. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sara28 » 28. Mar. 2009 11:08

Boa napisal/-a:Ajoj....moj je vodnar in začetek je bil, hja, trnova pot :).

Radi imajo nedosegljive stvari, stremijo k uspehu in vse kar je manj kot popolno (ne popolno v smislu 100%, ampak popolno kot so si sami ustvarili v glavi) ni dovolj dobro. Na začetku so nedostopni, HLADNI, dostikrat ne veš kaj bi si mislu in kaj si on misli. Imaš občutek,da so brezbrižni, ubistvu pa so le previdni, saj jih je strah. Strah, da bodo nekoga spustili blizu in strah, da jih bo ta nekdo prizadel. So extremno zaposleni ljudje, redki so dnevi, ki jih vodnar "zabluzi". Prijateljev ima na tone, prijatelji ga imajo radi. Radi imajo humor,, AMPAK, hec na njihov račun redko pride v poštev.
Ko pa se je moj odpru, je pa največji cukr na svetu. Sam treba jim je dat čas. Je pa res, da se ne odprejo vsem, tisti, ki mu grejo "na živce" (vodnar nima sovražnikov) pač nikolio ne vidijo tiste tople strani.


Tok iz moje strani.

ja se strinjam s tabo.je tud moj vodnar.čeprou moj ni čist nč sramežljiv,pa ni mi blo treba prvega koraka narest ampak je kr on pršou do mene.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 05. Apr. 2009 19:17

Boa napisal/-a:Ajoj....moj je vodnar in začetek je bil, hja, trnova pot :).

Radi imajo nedosegljive stvari, stremijo k uspehu in vse kar je manj kot popolno (ne popolno v smislu 100%, ampak popolno kot so si sami ustvarili v glavi) ni dovolj dobro. Na začetku so nedostopni, HLADNI, dostikrat ne veš kaj bi si mislu in kaj si on misli. Imaš občutek,da so brezbrižni, ubistvu pa so le previdni, saj jih je strah. Strah, da bodo nekoga spustili blizu in strah, da jih bo ta nekdo prizadel. So extremno zaposleni ljudje, redki so dnevi, ki jih vodnar "zabluzi". Prijateljev ima na tone, prijatelji ga imajo radi. Radi imajo humor,, AMPAK, hec na njihov račun redko pride v poštev.
Ko pa se je moj odpru, je pa največji cukr na svetu. Sam treba jim je dat čas. Je pa res, da se ne odprejo vsem, tisti, ki mu grejo "na živce" (vodnar nima sovražnikov) pač nikolio ne vidijo tiste tople strani.


Tok iz moje strani.

[/quote]

moj je vodnar in to zelo vela zanj... V piko... :wink:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 10. Apr. 2009 22:40

jst to berem in zdej mi je vse jasno zakaj je moj tak :) hvala,punce
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 16. Jul. 2009 11:39

Oba z mojim sva vodnarja in je kr ql,mislm tko zanimivo,ker ugotavljava,da sva si v nekaterih pogledih full podobna hehehe....Je pa zlo družaben in ma maljon kolegov,kar je po eni strani super,ampak po drugi pa mal preveč daje drugim namesto meni hhehehe...but you get used to it :razz:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 07. Avg. 2009 12:53

Vodnarji so dobri prijatelji. Na zunaj delujejo hladno, ko pa jih bolje spoznaš ugotoviš, da so strastni, pravični in zanesljivi.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 21. Avg. 2009 10:45

FemmeFatal napisal/-a:Taki ekscentriki so. Trenutno se zapletam z enim vodnarjem in kar ne vem, kaj naj si mislim o njem in najinem odnosu. Je pa, priznam, v tem nek poseben car. :wink:


se strinjam, ja, mal čudaški znajo izpasti :ja: :freak:
Uporabniški avatar
Lady_T_Bee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 3. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T_Bee » 23. Avg. 2009 17:09

poznam moškega vodnarja (poznam še dva ma je poudarek bolj samo na enemu)in vam lahko samo rečem, da so to tok težki karakterji, tok samovšečni, tok pedantni, tok vzvišeni in še in še in še...sicer zelo pametni, razgledani, znajo komunicirat ( vendar z osebam, ki majo od tega kako korist) npr. za službo ipd. ... največkrat so sposobni komunicirat samo o politiki, glsbi, filmih, svetu, družbeno-socialne in nevem kakšne še "odrasle stvari" ful težko pa jih je pripravt na kakšen zabaven pogovor, kakšne šale, pač hec...jz sem se namučla da sem to doživela, sem pa, vendar te kmalu spet pogleda kukr češ ne bit otročja...ah ja...trdi kot kamen. a v moški družbi so pa sproščeni in skorajda v središču pozornosti! sicer je vodnar lahko sila zabaven, samostojen, prijazen, razumevajoč pa vseeno tista neka vzvišenost prevlada. take mam jz izkušnje z vodnarji... :stupid:
Uporabniški avatar
TOXIC
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 24. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOXIC » 25. Nov. 2009 10:14

jz sm tud vodnar :supercool:
Uporabniški avatar
malacveka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malacveka » 11. Dec. 2009 10:56

nagradno vprašanje za miljon: Kako "ujeti" vodnarja?

Z mojim vodnarčkom sva "skupaj" nekaj več kot pol leta. Ampak ob besedi RESNA zveza skorajda dobi epileptični napad :D
Drugače se res super razumeva, kadar sva skupaj, se nareživa do onemoglosti. Vse se lahko pogovoriva, ne kregava se (ok, kadar udari moj PMS :D ), delujeva kot par...res je vse super.......ampak nikakor ne more sprejti odločitve ali bi rad bil v vezi al ne.
WHAT TO DO?!

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov