Moški-vodnar

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 09. Sep. 2007 1:04

Kaksni so? Znajo pokazati ljubezen? Po karakterju kaksni so?

Imam fanta vodnarja in se mi zdi tako hladen, tako vase zaprt, clovek, ki se ne zna pogovarjati in je za vsako uzaljen, ko mu ne das prav.

So taksni vodnarji. Ali imam jaz poseben primer?
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
chica bella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a chica bella » 09. Sep. 2007 9:38

vodnarji so predvsem prijateljski ljudje... zato ti deluje tak hladen. Ne vejo kako se naj obnašajo, ko pride do odnosa močnejšega od prijateljstva. So zelo pametni (ponavadi) in hkrati malo čudaški. Privlači jih vse kar je drugačno...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 09. Sep. 2007 9:39

Vodarji so filozofi :D V familiji mam kr 3 in zdaj si to predstavljaj...:lach: (norišnca, ker bi rad vsak mel svoj prav).

Po moje znajo pokazat ljubezen in skrb za drugega - se posebej za ljubjljeno osebo, za druge malo manj. Ne obupat, malo mu nakazi, cesa si zelis, objami ga, polupckaj...se mi zdi, da nekak rabijo en cas, da se "odprejo"...Po lastnih ugotovitvah imajo prirojen cut za hinavce in se nocejo prehitro navezat. Pocasi se dalec pride :)

chica bella napisal/-a:vodnarji so predvsem prijateljski ljudje...


Evo, to ja :D
I love SISLEY& RW
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 09. Sep. 2007 11:23

Taki ekscentriki so. Trenutno se zapletam z enim vodnarjem in kar ne vem, kaj naj si mislim o njem in najinem odnosu. Je pa, priznam, v tem nek poseben car. :wink:
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 09. Sep. 2007 13:43

Js sem mela enga prijatla k je vodnar. In je biu taki cukr da večjega ne poznam :bussi: ful je biu vedno pozoren, z njim sem se lahko o vsem pogovarjala, pa tko lepo me je poljupčku :P
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
chica bella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a chica bella » 10. Sep. 2007 15:36

Sej drgač sm js tut vodnarka pa moja mami tut... tk da... ja smo zaprti... živimo v svojem svetu :)
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 10. Sep. 2007 20:32

js sm vodnarka....in grooooza :) , pademo iz enga razpoleženja v drujga, vsake 2 ure nam kej drujga paše, glede različnih stilov rajš ne bi :) ....bae je kr težk z mano shajat....glede ljubezeni je pa tak: na vn delujemo nekak prijetni,pol pa spoznaš tisto hladno in nedostopno dušo,ja se je treba kr potrudit če hočeš kej dosečt...pa drgač nam je zaupanje na prvem mestu,pa noben vodnar ne mara posesivnosti in ljubosumja...drgač pa mi mami večkrat reče, da vodnarji ljubimo in sovražimo hkrati...sam mamo pa tud lepe lastnosti,smo namreč najlepše znamenje :D ...
drgač pa js živim v svojem malem perfect svetu :P
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 10. Sep. 2007 20:56

brat je vodnar pa skoz neki naklada pa sprašuje, v vsako podrobnost se vtakne
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 11. Sep. 2007 5:15

Ajoj....moj je vodnar in začetek je bil, hja, trnova pot :).

Radi imajo nedosegljive stvari, stremijo k uspehu in vse kar je manj kot popolno (ne popolno v smislu 100%, ampak popolno kot so si sami ustvarili v glavi) ni dovolj dobro. Na začetku so nedostopni, HLADNI, dostikrat ne veš kaj bi si mislu in kaj si on misli. Imaš občutek,da so brezbrižni, ubistvu pa so le previdni, saj jih je strah. Strah, da bodo nekoga spustili blizu in strah, da jih bo ta nekdo prizadel. So extremno zaposleni ljudje, redki so dnevi, ki jih vodnar "zabluzi". Prijateljev ima na tone, prijatelji ga imajo radi. Radi imajo humor,, AMPAK, hec na njihov račun redko pride v poštev.
Ko pa se je moj odpru, je pa največji cukr na svetu. Sam treba jim je dat čas. Je pa res, da se ne odprejo vsem, tisti, ki mu grejo "na živce" (vodnar nima sovražnikov) pač nikolio ne vidijo tiste tople strani.


Tok iz moje strani.
Ne kadim, a vedno vžgem.
all*starka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 6. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a all*starka » 11. Sep. 2007 13:55

tud v moji familiji so 3 vodnarji, pa še moj fant je!

se strinjam z Boo, da so na začetku nedostopni, pa res ne veš kaj si mislt o njih.
ko se pa odprejo, pa čist druga zgodba! moj je tut tak cukr... čustven, ljubezniv, pozoren, zmeraj na razpolago za pogovore, zna poslušat in svetovat, družaben...
ne more bit pr miru, zmeraj mora kej delat, aktiven na veliko različnih področjih... :)
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 11. Sep. 2007 15:25

moj nekdanji je bil vondar in če cenim vodnarje po njem bi rekla da so precej (peri preveč zame) sramežljivi. Vedno čakajo da punca naredi prvi korak, pa če sta skupaj en dan ali en mesec. Če pa nisem jaz naredila prvega koraka pa sva zgledala, kot če se ne bi poznala. Sicer pa nazunaj zgleda miren, ampak zna biti tudi "divji" :D
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 11. Sep. 2007 15:37

mam fanta vodnarja, že 4 leta pa nekaj dni. se mi zdi ful razumevajoč in prilagodljiv, sam bi pa vedno rad bil glavn, pa vse bi rad naredo po svoje. v postelji je nežen, strasten. vodnar ima dobre lastnosti, je tud dober prijatelj. rad se prepira, rad ma sex, včasih preveč :D :D drgač pa nimam problemov z vodnarjem
Uporabniški avatar
miss_kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_kitty » 13. Sep. 2007 8:43

No kar nekaj jih poznam, tako bivši kot sedanji, oba sta vodnarja.
Aja, pa da na začetku že povem, da se s puncami (vodnarkami) ne razumem najbolj.
Vodnarji so po mojih izkušnjah dobri prijatelji, zaupniki, znajo poslušat in svetovat. Dobro se počutijo, če jih poslušaš jim daš svoj prav, prav tako pa se počutijo ponosni, če oni kdaj pomagajo tebi.
Včasih ko poveš svoje mnenje (recimo, da se glih ne sklada z njegovim) se kar zaprejo vase oz. dooolllgoooo traja, da jih pripraviš do tega, da še sami povejo svoje stališče oz. kaj si pač oni mislijo. To zna biti na trenutke zelo moteče.
Glede sramežljivosti pa takole,...Niso glih taki, da ne bi upali spregovorit. Rekla bi, da v svoji družbi (med ljudmi, ki so jim res blizu) znajo tudi izstopat. Med tem ko pa v neki večji družbi ljudi s katerimi si niso tako blizu, so bolj tiho. Drgače jih imajo ljudje zelooo radi.
Po mojih izkušnjah so radi aktivni, avanturisti, radi se zabavajo, imajo radi šport, težijo k popolnosti...predvsem pa nekaj: radi imajo iskrene in zveste punce! Ko enkrat osvojiš vodnarčka pol si njegova in zate bi naredil vse na svetu. Vedno pa je prisoten (predvsem na začetku) nek strah pred izgubo, zato se pomojem na začetku težko odprejo.
Just dance!
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 14. Sep. 2007 12:56

če je tvoj fant vodnar to še ne pomeni, da so vsi vodnarji taki kot on. Ljudje večkrat zmotno delujejo po napaki 'halo učinka' ker pač imajo vtis aha ta je pa vodnar... in jih avtomatsko povežejo z drumi vodnarji... Predstavljaj si da je človek mozaik, in če se osredotočimo na njegovo osebnost z astrološke plati, je to da ima sonce v vodnarju samo en kamenček v celotnem mozaiku. Velik bolj pomembna je luna (sploh do 40ga leta), na ljubezenskem področju pa sta najbolj izrazita položaja marsa in venere...
pokahontas
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a pokahontas » 21. Sep. 2007 21:20

Vse drži kot pribito;) Sama sem tudi vodnarka, imam pa tudi dosti moških kolegov vodnarjev. Vodnarji imajo dosti prijateljev, ljubezni pa si izbirajo zelo previdno. ne marajo posesivnosti in komandiranja. se pa splača potrudit za njih, ker so načeloma zelo zvesti;)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov