Moški - strelec

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 25. Jan. 2008 17:44

študentka20 napisal/-a:sem mela enga strelca, in edino kaj je že tu napisano pa velja za njega, da se nče nobenmu zamerit in da želi ohraniti lepe odnose! to je to! no pa dober je bil v pojsli! :lol:


Če je bil 'tvoj' dobr v postli, še ne pomeni, da so vsi strelci... to pa res ni povezan s horoskopom. :P
Uporabniški avatar
vrednagreha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 31. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vrednagreha » 29. Mar. 2008 7:11

strelci so po mojem mnenju zelooo zanimivi, spontani, privlačni moški....ampak če ste občutljive in če želite, da vam bo vaš moški čisto zvest....potem strelec ni pravi naslov za vas....
Živim življenje.....
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 10. Apr. 2008 21:37

Jaz poznam tud enga strelca.
Ampak v resnici je tak sramežljiv,pa to redkobeseden,ampak včas kar čutm,da v sebi kar gori(od nezga vulkana strasti,kot je blo že prej omenjeno)
Morm priznat,da mi je všeč,upam da se bo kaj iz tega.
Sem kr divja malo,drugač se pa dost razlikujeva in mislm,da bi bila ful pošten par.
Ja,kaj pa čem,že od nekdaj me privlačijo naspr :oops: otja...in tiste njegove rjave očke...pa pogled... :oops:
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 10. Apr. 2008 21:45

Tvoj Strelec
Zakaj je tako nezadržno privlačen?
Rad te ima točno takšno, kot si. Zanj se ti ne bo treba spre­minjati ali sprenevedati, zato se ob njem poč utiš še bolj domačno.
Vse teče. Ne sekira se preveč, če ne gre vse kot po maslu, saj verjame, da je za vse poskrbljeno in da se bo vse uredilo.
Je pohoten. Mogoče tega ni videti navzven, toda v njem gori pravi vulkan strasti, ki ga je pripravljen potešiti samo s teboj.


Kako ga osvojiš?
Ker Strelec ni preveč navdušen nad resnimi razmerji, naj bo sprva vajin odnos povsem svoboden. Ko te ne bo videl teden dni, te bo začel pogrešati in spoznavati, da si prava zanj. Če si povrh še družabna, se nimaš česa bati.


Kaj ga odbija?
Ker je preprost in je vedno dobre volje, ne mara, da kdo pokvari njegove dobre dneve. Zato ne igraj princeske in ne kuhaj mule po nepotrebnem. Če ne boš hotela zvečer ven zato, ker imaš slabo frizuro, si bo našel drugo spremljevalko.


tole pa drži :D moj je tud strelc, in tele opisane lastnosti trofnejo res... edin tist o resnih razmerjih mal fali, pr nma ni blo nč na svobodn, tko d edin tole je mal od osebe do osebe drgač vrjetn hehe... sploh pa vela tist pru stauk, da ima punco rad takšno kot je :D:D ah ja, poljubčka mojmu strelcu :hearts:
Uporabniški avatar
vrednagreha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 31. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vrednagreha » 11. Apr. 2008 9:46

Ja strelci ne marajo afnastih žensk......in zelo imajo radi skromne bejbike, ki znajo poskrbet zase......poleg tega so pa to moški, ki skoraj nikoli niso depresivni in tudi ko jim gre vse narobe najdejo pozitivno točko....Innnnn, znajo zadovoljiti žensko!
Živim življenje.....
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 13. Apr. 2008 1:31

S temi ugotovitvami se pa strinjam. :D Še posebej to, da niso takoj za resne zveze. :? :roll: :D
Uporabniški avatar
Star.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 13. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Star. » 26. Apr. 2008 20:03

Jz mam pa s strelci ful dobre izkusne. So izredno prijazni, pozorni, iskreni. Res jz mam same dobre izkusne s strelci. Nevem..sam saj pr men je blo tko : )
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 06. Maj. 2008 16:54

vrednagreha napisal/-a:Ja strelci ne marajo afnastih žensk......in zelo imajo radi skromne bejbike, ki znajo poskrbet zase......poleg tega so pa to moški, ki skoraj nikoli niso depresivni in tudi ko jim gre vse narobe najdejo pozitivno točko....Innnnn, znajo zadovoljiti žensko!


:ja: ;D
Uporabniški avatar
tinkara**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a tinkara** » 20. Maj. 2008 20:33

moj "avtošolar" je tud strelec...ima tudi pogled ja...take modre zapeljive očke vredne greha...mmm...mogoče malo presuh, pa prestar, ampak to ne moti... Uživam v urah vožnje! :) :D
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 24. Maj. 2008 12:28

SREČNO zaljubljena v svojga strelca :love:

Tinkara ti kar izkoristi priložnost,leta nimajo veze z ljubeznijo(in seksom)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 24. Maj. 2008 12:51

Jaz imam dva kolega ki sta strelca...en je swinger en pa jebač na kratke staze.
O zanesljivosti ne bi govoril, ker so totalno nezanesljivi...primer...kolega je rekel da se danes dobimo na jutranji kavici...in ga še vedno ni čeprav mi je pred eno uro zatrdil da je že skorajda na poti in da vprašanje časa kdaj pride. :lach:
Aleluja sem že sprejel to njegovo lastnost in se ne oziram več nanj ko se zmenim in si ga na izi vzamem :ideadev:
Če bi imel pa tako partnerko pa je ne gledam dolgo...ne vem kako njegova punca to prenaša...se mi pa zdi da sta kar en glih oba :P

So pa zabavni ponavadi in včasih celo malce preveč zaverovani vase...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
tinkara**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a tinkara** » 26. Maj. 2008 20:36

Sexy Kitty napisal/-a:SREČNO zaljubljena v svojga strelca :love:

Tinkara ti kar izkoristi priložnost,leta nimajo veze z ljubeznijo(in seksom)



"Sexy Kitty", na nekoga me strašno spominjaš...
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 27. Maj. 2008 14:19

tinkara** napisal/-a:
Sexy Kitty napisal/-a:SREČNO zaljubljena v svojga strelca :love:

Tinkara ti kar izkoristi priložnost,leta nimajo veze z ljubeznijo(in seksom)



"Sexy Kitty", na nekoga me strašno spominjaš...


Čisto možno mene je povsod dost.Mogoče iz šole,sva kdaj žurali skupaj?A si iz Škocjana?Piši na zasebno!!
Uporabniški avatar
*teyci*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 7. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *teyci* » 16. Jun. 2008 18:21

vrednagreha napisal/-a:Ja strelci ne marajo afnastih žensk......in zelo imajo radi skromne bejbike, ki znajo poskrbet zase......poleg tega so pa to moški, ki skoraj nikoli niso depresivni in tudi ko jim gre vse narobe najdejo pozitivno točko....Innnnn, znajo zadovoljiti žensko!


s tem se zelo strinjam. moj je strelec, in vem da znajo biti zelo trmasti, pa na nek način samosvoji, se ne pustijo kr tako ovit :D , ampak mislim da so strelci dobri prijatelji in manj dobri partnerji in z njimi jaz zelo težko shajam ker se ne pustim podrejati :?

edino za zadovoljitev ženske :D to pa je odvisno od posameznika, no kak kdaj :D :lol:

v glavnem sama z strelci nimam dobrih izkušenj ampak kaj češ...če maš rad nekoga pač maš te pa neglede nato kaj je po horoskopu.
vsak dan je nov dan, zato se prebudi nasmejan, in probleme daj nastran!!
Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 02. Jul. 2008 10:37

no jst sm mela fanta k je biu strelec. Sama sm pa tud strelka in vem da mi je blo z njim the best usaj kar se tiče postelje. :D Je pa biu velik problem kr sva bla oba ful trmasta pa noben ni drugmu dovoliu met prau.. vedno sva oba neki po svoje. Biu je ful samostojn kar me sploh ni motlo sam sva razn u postli delovala bol k kšna best frenda k se pokličesta po potrebi. Drugače je pa biu fant tud zlo aktivn pa res tak ful hitr tempo žiuljenja je meu pa veliko je dau na cunje pa to.
I had to kiss a lot of frogs before I found my prince charming .. <3

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov