Dobra vedeževalka!?

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 27. Jan. 2006 19:52

ANSAF napisal/-a:Jst ce bi sla, bi sla k Karin, ali pa k Dannyju...

tega Danny-ija sploh vidt nemorem.. tolk mi gre na jetra.. :roll:
drgač pa pomojem brezveze hodit h vedeževalki.. uživi življenje tako kot pač je, brez da bi vedla, kaj se bo zgodilo, ker se boš sam še bolj obremenjevala.. večina vedeževalk pa tud sploh ne zna vedeževat ampak kr neki uganjava in na vsake tolk cajta jim rata.. al pa pravi taki stvari, k bi lahk še jst povedala.. :roll: ... SKORAJ vsem vedeževalkam pa je skupno le eno.. hočejo denar
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 27. Jan. 2006 21:31

Maruča :jump:
mayi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 24. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mayi » 25. Maj. 2007 7:02

zdravo
a mogoče kera za kakšno dobro evdeževalko, ki res obvlada stvar!
lp maco
Uporabniški avatar
britney20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a britney20 » 13. Jul. 2007 10:07

Jz sm bila je pa iz Šenčurja! Mi je kr uganila no! Telefonska če kero zanima: Jasmina xxx
Uporabniški avatar
x_anonimna_X
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a x_anonimna_X » 02. Avg. 2007 13:48

moja matka se je včasih ful ukvarjala s tem, no celo na 090 je delala in prerokovala. js osebno ne verjamem v te zadeve...
lagrima
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lagrima » 09. Avg. 2007 18:56

...tko vam povem..jst sm rekla nikoli ne gre k vedeževalki in v to tud nikoli nisem verjela, dokler ni šla moja sestra k xxx n ji je vse zadela celo tno preteklost, karakter ....po tem sem se še sama prepričala in vam povem da je ženska neverjetna...ne uporablja kart, niti kavne usedline...samo vidi te in začne...res neverjetno...meni je dstikrat pomagala in res če že mate namen iti k vedeževalki pojdite k njej...ni zaigrana...aja pa še to ko sm bila jst pri njej je odhajal iz njenega stanovanja ZORAN JANKOVIČ..nisem mogla verjeto..to je blo tisti čas ko je biu odstavljen,,,,

če želite tel xxx, živi pa v ljubljani na bratovževi ploščadi
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 20. Avg. 2007 13:42

lagrima napisal/-a:...tko vam povem..jst sm rekla nikoli ne gre k vedeževalki in v to tud nikoli nisem verjela, dokler ni šla moja sestra k xxx n ji je vse zadela celo tno preteklost, karakter ....po tem sem se še sama prepričala in vam povem da je ženska neverjetna...ne uporablja kart, niti kavne usedline...samo vidi te in začne...res neverjetno...meni je dstikrat pomagala in res če že mate namen iti k vedeževalki pojdite k njej...ni zaigrana...aja pa še to ko sm bila jst pri njej je odhajal iz njenega stanovanja ZORAN JANKOVIČ..nisem mogla verjeto..to je blo tisti čas ko je biu odstavljen,,,,

če želite tel xxx, živi pa v ljubljani na bratovževi ploščadi


Živjo,

mi lahko posreduješ številko xxx z OS?

Hvala :wink:
*bjondina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *bjondina* » 22. Avg. 2007 15:27

xxx
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 22. Avg. 2007 15:58

lagrima napisal/-a:...tko vam povem..jst sm rekla nikoli ne gre k vedeževalki in v to tud nikoli nisem verjela, dokler ni šla moja sestra k xxx n ji je vse zadela celo tno preteklost, karakter ....po tem sem se še sama prepričala in vam povem da je ženska neverjetna...ne uporablja kart, niti kavne usedline...samo vidi te in začne...res neverjetno...meni je dstikrat pomagala in res če že mate namen iti k vedeževalki pojdite k njej...ni zaigrana...aja pa še to ko sm bila jst pri njej je odhajal iz njenega stanovanja ZORAN JANKOVIČ..nisem mogla verjeto..to je blo tisti čas ko je biu odstavljen,,,,

če želite tel xxx, živi pa v ljubljani na bratovževi ploščadi


Pa moraš nujno iti osebno k njej? Koliko pa računa?
Uporabniški avatar
frankie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 5. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a frankie » 24. Avg. 2007 9:03

*bjondina* napisal/-a:xxx


Hvala za informacijo, bom ti sporočila kako bo.
lp Frankie :roll:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 24. Avg. 2007 14:09

dovolj imam ... če se po mojem postu najde samo še ena telefonska številka katerekoli vedeževalke, se tema zaklene in osebo odstrani iz foruma za dalj časa ...
teja33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 8. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a teja33 » 22. Avg. 2014 9:26

Pozdravljeni, sama sem obiskovala že mnoge vedeževalke
Candy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Candy » 23. Jan. 2015 21:32

spoštujem vsako mnenje, vendar ne razumem kako ne verjamete jasnovidki/šlogarci po tolkih dokazih ki jih povedo? ene res blefirajo, vendar PRAVA jasnovidka ti mora povedati dogodke še iz preteklosti in potem prihodnost.
Lp
I don't care what you think about me.
I don't think about you at all.
svetlana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 11. 2019

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana » 15. Nov. 2019 15:21

Ima katera od vas informacije o vedeževalki iz Lenarta? Baje napove zelo točno in se ukvarja s čiščenjem temnih energij. Naj bi bila starejša gospa. Potrebovala bi ime in številko.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Nov. 2019 15:43

Je res pomembno da ima človek dobro vedeževalko, ne boš valda k slabi hodil! Osebno imam najrajši vidovitega Milana. Ne vem pa če ga lahko tudi iz Slovenije pokličeš, ampak res obvlada!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov