Atlantidski prstan

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 30. Avg. 2006 8:22

v zlatarni celje so jih delal serijsko. lahk si jih date nardit tut po naročilu. majo jih pa v trgovini ahat v ljubljani in v mariboru. v ljubljani je mal naprej od millerja, v mb pa tut v sredini mesta.

js ga mam pa ga ne nosim. sm začutla negativne vplive, čeprav v to ne verjamem kej preveč.če pa kateri dobro dene pa kar.

gor ma piramidice pa črtice, ki skupaj s kombinacijo valov in luknjic na notranji strani vplivajo na neko radijsko valovanje. in zato naj bi bil zdravilen, našli pa so ga originalno narjenga iz kremena na roki tutankamona, carter, arheolog ki ga je odkril, si je prstan nataknil. čez nekaj dni naj bi skrivnostno pomrli vsi njegovi sodelavci pri izkopavanju mumije. carter je preživel........


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......................
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 30. Avg. 2006 8:24

sAdie napisal/-a:v Ahatu :) ampak ni original. Original dobis v Zlatarni Celje in dobis zraven se cartifikat :)


ne bi rekla da v ahatu ni original. moj kolega dela v zlatarni pa vem kok jih izdeluje :D
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
°rainbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 27. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °rainbow » 06. Nov. 2006 18:38

a se mogoče kje da videt slikico? :) K bi ga ful mela! Če je res to kar je rekla Angel girl (sej vem da je :D ) pol je to ful fajn!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 06. Nov. 2006 18:58

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 18:25, skupaj popravljeno 1 krat.
kanny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kanny » 29. Nov. 2006 12:48

Zivjo, sem nova na forumu. Veliko sem ze prebrala o tem 'cudeznem' prstanu pa me se nekaj zanima.

Mogoce bo malo smesno vprasanje pa vseeno. Ali ga lahko malo nosis na prstancu in malo na sredincu. Ali je boljse, da ga nosis skoz na enem prstu zaradi energij? Ker na vsakem prstu ti daje nekaj drugega...

Cudezno mi gre na oba prsa.) Imam pa srebrni prstan.


Hvala za odgovor
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 29. Nov. 2006 13:10

Vsaka stvar je za neki dobra, če verjameš v njo.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 01. Dec. 2006 10:09

kanny napisal/-a:Zivjo, sem nova na forumu. Veliko sem ze prebrala o tem 'cudeznem' prstanu pa me se nekaj zanima.

Mogoce bo malo smesno vprasanje pa vseeno. Ali ga lahko malo nosis na prstancu in malo na sredincu. Ali je boljse, da ga nosis skoz na enem prstu zaradi energij? Ker na vsakem prstu ti daje nekaj drugega...

Cudezno mi gre na oba prsa.) Imam pa srebrni prstan.


Hvala za odgovor


jap, itak ga lahko nosiš na obeh, nosiš ga lahko kjerkol, samo da ti paše.. sama ga tudi stalno prestavljam z leve roke na desno...
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Aphrodite
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Aphrodite » 18. Apr. 2007 6:41

jst sm si ga pa pred tremi dnevi kupila in moram reči da še ne čutim nič 'posenega'...mogoče čez čas...mi je pa oblika prstana bila primarno všeč, ko sem ga kupovala nisem vedela kakšen je njegov namen...

ni lep?: http://www.pika.si/ahat/images/stories/Ezoterika/atlantidski%20prstan.jpg

:D
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 18. Apr. 2007 8:25

čez čas se šele pokaže učinek. najprej ga moraš očistiti z vodo in napolnit z energijo, npr. postaviš ga čez dan na sonce al pa ponoči na okensko polico, da nanj sije polna luna.
najprej more postat svetlejši, potem je čisto uglašen s tabo.
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 18. Apr. 2007 9:19

To deluje na principu placebo efekta al je dejansko kej na tem?

Js sm lan u kamnolomu nabirala kameno strelo, k nej bi mela tut podobne učinke, isto jo je treba čistt pa filat na pouni luni... Kamne mam po celi sobi, sam se mi ne zdi nč drgač (je pa res, da nč ne "skrbim" za njih, pa mogoče sploh nimajo več moči :) )...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 18. Apr. 2007 9:52

je dejansko na tem nekaj, ful ga občutim. sej vem, se bo najdla kera pa bo rekla:" ja to se ti samo zdi", pa ni samo to. ponoči ga je pametni sneti s prsta, ker je lahko za nekatere premočan in ne morejo spat.
se pa občuti če je "prazen", nenapolnjen, mi razpoloženje čisto spremeni če ga ne napolnim od časa do časa, priporočljivo je pa na 1 mesec.

kamena strela, univerzalen kamen :wink: aloha, poskusi kamne enkrat oprat pod mrzlo vodo po možnosti zmešano s soljo, pa nastavi na luno ali pa sonce. bi se že mogla občutit energija v sobi :) res pa je, da so eni občutljivejši od drugih, zaznavajo drugačne vibracije. kamena strela bi imela še večji vpliv če bi jo "sprogramirala", npr. predstavljaš si kako vlivaš svojo moč v kamen, da bi te zaščitil pred npr. sevanji v sobi ali kaj takega.
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 18. Apr. 2007 13:12

sčasoma pridejo vse spremembe, ugotoviš da maš več sreče kot prej, stvari lažje kontroliraš, boljše se počutiš..
v ahatu majo takšnega, kot ga ima Aphrodite na sliki, stane okoli bivših 5000 sit, novejši ima še notranjo vijačnico, ki naj bi še dodatno pripomogla. samo je pa 1x dražji od tega običnega, če si iz lj, ga lahko dobiš v btc-ju, ona trgovinica s kamni in duhovnimi knjigami, ne vem točno kako se ji reče.
če hočeš takega kot je na sliki pa v ahata, če ne pa se da naročit tud npr. iz misterijev, samo številko moraš natančno izbrat, ker je malo debelejši.

pa prstanova lastnica si samo ti, prepreden je s tvojo edinstveno energijo, zato se ga ne sme posojat oz. dajat v roke drugim.

upam da ti bo pomagalo pri iskanju :)
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 18. Apr. 2007 13:30

BIBI21 napisal/-a:Hm...a mogoče katera uporablja Reiki? Sama imam osvojeni 2 stopnji, kar pomeni zdravljene na daljavo in z samim dotikom.
Kaj prakticirate to?


ja prakticiramo nekej to :D ..js mam tud 2 stopnji narjeni ost. me pa moja mamica rešuje kt je mojstrica reikija :razz: Pač uporablam ga takt, ko se slabo počutm, pri zvinih itd...
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
Aphrodite
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Aphrodite » 20. Apr. 2007 14:56

BIBI21 napisal/-a:Sama nameravam kupiti ta prstan, zato me zanima, kdaj in predvsem kakšne spremembe ste občutile?
Kje se ga da kupiti? Vem, da v Ahatu, ampak a je dejansko dobr tak prstan, ki je kupljen tam, ker ena kolegica mi je rekla, češ da je to sam kič in da je prepoceni...

Kaj menite?


hm, jst sm ga kupila v Ahatu, dvomim da bi bil kič-je čisto srebro, zanj sem pa plačala 24 €...
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 20. Apr. 2007 15:15

razmišljam da bi ga nekomu kupila za darilo. pa sem zdej v dilemi, ne vem a nej grem kr v ahat, al rajši v zlatarno. na strani od zlatarne celje nč ne piše, kok stane kej srebrn ali pa zlat. katera kaj ve kok so cene v zlatarnah?

pa kakšna je dejansko razlika med različnimi kovinami, bakrenim in srebrnim npr.? je res kej na tem, al je vseen? :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov