Atlantidski prstan

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
marelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marelca » 31. Maj. 2009 10:28

razmišljam o nakupu tega prstana. zanima pa me ali ga je bolje kupiti v zlatarni celje ali ga lahko kupim tudi v ahatu? kakšne pa so kaj cene?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 11. Jun. 2009 16:17

kAtz napisal/-a:
/\/\4t3j napisal/-a:prinzessin a si mogoče razmišljala, da je tisti folk umrl zato, ker je prišel v prostor, ki je bil zaprt par tisoč let? :lol:


ž splošno znano je v zgodovini, da so se faraoni zaščitli pred taovi grobnic tako, da so izvedli različne uroke nad grobnicami, da bi čim dlje ostale nedotaknjene,

To da so izvajali uroke in past je res dejstvo. Da pa so uroki karkoli naredili pa ni z nicemer podprto dejstvo.
kAtz napisal/-a: pa če bi pa že kdo priš blizu, bi pa umrl.

A res? Kako pa to potem, da so ble skoraj vse piramide ze izropane bogastev se predno so evropejci jih zaceli raziskovati, ce so imeli take super duper uroke gor?
kAtz napisal/-a: Pa men to ni larifari, ker dobro poznam vse skup..
Vidim ja. :lol:
kAtz napisal/-a:Podobno je tud v filmu Indiane Jones, pa mislim, da si ni glih režiser vse sproti namilsu..
To sm moral dvakrat prebrat, da sm potrdil, da sm prov vidu. Torej uroki egipcanov so resnicni, zato ker se pojavijo v fantazijskem filmu? A to hoces povedat? :rofl: :rofl: Misticizem je resnicen, ker se pojavi v filmih? O moj bog....se bl si neumna kot sm si mislu. Da si George Lucas ni vsega skupi kar namislu? A tko k si ni izmislu Star Wars ane :lol: . V zadnjem Indiana Jones filmu se celo alieni pojavijo.

Keri smehi. No ja, sej to je logicno, da nisi pr tabrihtnih, ce mislis da ti bo kovinski obrocek okol prsta pomagal v lajfu.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 24. Okt. 2009 12:51

bsavc napisal/-a:Za še več informacij o Atlantidskem prstanu - klikni me


a je to pravi atlantidski prstan,ker se mi zdi kar poceni :)

a se ta prstan da podariti komu za rojstni dan naprimer al če ga kupiš ga moraš nositi izključno ti sam :)

sprašujem tiste, ki vrjamejo v to,zato prosim brez kakršnih odvečnih kritik
Zadnjič spremenil ronyka, dne 24. Okt. 2009 14:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Okt. 2009 13:25

Joj, kakšen bullshit se pa to meni zdi.. :eek: aja pa grd je. -IMO
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
SunYgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SunYgirl » 25. Okt. 2009 8:59

Hej,

tudi sama imam ta prstan. Sedaj končno tistega tapravega, s spiralo odznotraj. Pazite in jih ne kupujte v Ahatu, tam imajo ponaredke za okoli 20 eur. Pravi Atlantidski prstan mora imeti na notranji strani spiralo.
Tega "pravega" sem kupla preko Aurea kozmetike. Prstani so izdelani v Zlatarni Celje, pri Pozniku pa jih energetsko očistijo in napolnijo z energijo.

Lp
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 01. Dec. 2009 22:34

A če ga naročiš na spletni strani Aurea kozmetike, se da plačat po povzetju?
Zadnjič spremenil Infatuation, dne 19. Apr. 2010 11:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
SunYgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SunYgirl » 06. Dec. 2009 12:51

Hej, naročeno plačaš po povzetju. LP
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 06. Apr. 2010 16:33

Kako se pa atlantidski prstan čisti?
Poma_rancha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 18. 9. 2010
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Poma_rancha » 18. Sep. 2010 19:33

Ko sem se odločila za nakup tega prstana sem bila bolj neprepričana, ampak mentalitete "splača se poizkusit". No, ne vem, če mi je kaj pomagal ali ne. Vem pa da ga nisem nosila cca pol leta, ga dala nato "čistiti" na kameno strelo in nato nosila nekaj dni - ki so bili eni izmed najbolj groznih dni v mojem življenju (do sedaj). Vsaka stvar, ki sem se jo lotila je šla po zlu, odnosi z ljudmi so se skrhali, v službi je šlo vse po zlu - nadrejeni so brez razloga "težili"... Bilo je neverjetno v skrajno negativnem smislu. In takoj, ko sem ga prenehala nositi se je moje življenje sestavilo nazaj v normalo.

Razliko sem opazila šele naknadno in od tega ga ne dam več gor....

Ne vem ali je bil kriv prstan ali ne, ampak resnično so se dogajale neverjetne stvari (veste takšne ob katerih rečeš "kako je to mogoče?!". Nikoli prej in nikoli kasneje ni bilo več česa takšnega.
Uporabniški avatar
lejdi_di
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 21. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lejdi_di » 19. Okt. 2010 11:18

A ga je mogoče katera od vas naročila iz spletne strani www.nakit-nugget.si/ ?

Ve katera če so tej prstani originali? :?: :?: :?:

Lep sončen dan vsem!
ergoproxy2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ergoproxy2 » 08. Nov. 2010 13:46

Pozdravljeni!

Res je, to je moje prvo sporočilo na tem forumu, ampak prijavil sem se ravno zaradi te teme, ki jo obdelujete tukaj.
Namreč rad bi dal "nove" informacije uporabnikom na tem forumu, da začnejo malo bolj raziskovat svet okoli sebe in naj ne verjamejo slepo vsemu kar preberjo (to velja tudi za to, kar bom jaz napisal). Ta prstan deluje na principu ustvarjanja maksimalno škodljive energije-žarkov za biosisteme (ljudi, živali, itn), recimo ji "Beta". Zunanji učinek je različen za različne ljudi, ker so nekateri energetsko bolj zdravi, drugi pa ne, zato nekateri to čutijo kot bolečino, poškodbo, vročino, drugim pa se zdi da pomaga (pomaga v povečevanju zbiranja škodljivih energij, ki dolgoročno uničujejo osebo na vseh ravneh, tako psihično kot fizično).
Vse to je lepo razloženo tukaj: http://www.ati-e-import.si/
, ampak pozor, naj vas ne zmede način pisanja, ki ga izvaja človek, ki je "odkril" to realnost, ampak se raje vprašajte, kaj pa če je vse res?
Če vas še kaj zanima, vprašajte :)
atlayoung
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a atlayoung » 28. Dec. 2010 22:28

js mam pa eno vprašanje.. pač zanima me, ka pomeni če se prstan deformira oz. spremeni obliko. kr moj prstan (pa čeprav ga mam lih ene 3 dni) je, ko sem imela neke skrbi, spremenil obliko, da je postal tak jajčast.. in danes ko sem ga pogledala, sem opazla da se je delno nazaj zgladil, ni več tak kot jajčka ampak je bol okrogel.. uglavnem a ma še kdo podobno izkušnjo s tem?
Biti ali ne biti? To je zdaj vprašanje (:
Moycaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 2. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Moycaa » 09. Feb. 2018 22:21

Zdravo!
Prstan nosim ze par mesecev.. Cirka pol leta.. ob polni luni sem ga daja na okensko polico cez noc.. vceraj pa sem ga morsla dati iz prsta zaradi fleka, ki je velik in izgleda not opeklina... je kaksna obrazlozitev glede tega? Hvala in lp! :

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov