Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 27. Apr. 2009 22:09

a lahko samo uprasam kdaj priblizno pridem na vrsto, jih je se 10 pred mano ..tok da bom vedla k ne hodim skoz sem gor pa da ne bom tako nestrpna... hvala lepa in lahko noc :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 27. Apr. 2009 23:21

Ja ne vem, ne delava po nobenem urniku... Jst mam zadne čase manj časa, ker mam maturo. Prid čez ene 5 dni pogledat. :)
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 28. Apr. 2009 15:51

Yummylicious napisal/-a:Ooo, fajn tema :)

Mene pa zanima faks (ga bom uspešno zaključila), služba (bom sploh kdaj dobila kakšno fajn službico) in pa seveda ljubezen.

Hvaaaala leeepa :bussi:


Faks:

malo te preganja tole (karta neprilik) ... se mi zdi, da ti malo polzijo stvari skozi roke, pa v tretje le zagrabiš, ko ti voda teče v grlo (s tem mislim, da ti npr. spolzi kakšen rok ali dva, pa tudi mesec ali kar leto ali dva, potem pa le skočiš). Očitno si pač malo kampanjca, ker se karte tudi v prihodnje izmenjujejo, ena slaba, pa takoj dobra, pa spet težave, pa spet veselje ... tudi tako se da priti do diplome, le da je malo bolj stresno :wink:

Služba:

Tudi tebe čaka služba, nič bat. Ne bi bilo slabo malo premislit, kam se podat spraševat zanjo in malo pretehtati opcije (karta sodnika), tudi potem še kar nekaj prošenj naleti na polzaprta vrata (karta ljubosumja v tem primeru pomeni predvsem velika konkurenca, povpraševanje), ampak ... imaš prvo dobro obdobje za tole že čez tri mesece, pravi, konkreten premik pa čez pol leta, mesec gor ali dol, (ko karti sporočila sledi karta nenadne sreče, torej priložnosti, ugodne razrešitve). Bo se nekaj dobrega našlo, samo ne obupat prehitro!

Ljubezen:

ne vem, ampak en kup sporočil, pisem in klicev se mi je odprlo. Očitno se ti v ljubezni ta trenutek največ dogaja prek telefona, sms-jev, emajlov, chatov, facebooka ipd. Imaš karto darila v središču tega vprašanja, tako da čustveno si pripravljena, pa tudi kar nekaj se jih zanima zate, se pa stvari malo komplicirajo, ko bi se morale stvari realizirat. Malo so stvari za prihodnost zablokirane, ker so posredi neki skrivalnice. Izkaže se, da nekaj ni čisto kot se kaže. Saj se stvari umirijo, pride do neke sprave, pa se kasneje spet komplicira ...
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 28. Apr. 2009 15:59

haley napisal/-a:Mislim, da ne bo nič narobe če to vprašam v tejle temi...kje ste punce, ki se ukvarjate z vedeževanjem, kupile karte?


Navadne ciganke dobiš skoraj v vsaki tretji knjigarni. So najcenejše od vseh kart za vedeževanje, pa kar se mene tiče enako dobre kot ostale. Doma imam poln predal raznih tarotov, oshojev, angelskih in ne vem kakšnih kart še, nekatere so bile še ful drage, uporabljam pa že leta in leta samo navadne ciganke (še danes stanejo največ 5 evrov). Eto!
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 28. Apr. 2009 16:00

Čakalna vrsta:

Barbi78
softTouch
Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_
aymee
Trouble
**medyka**
Čokolada**
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 28. Apr. 2009 16:07

Natasa* napisal/-a:
Navadne ciganke dobiš skoraj v vsaki tretji knjigarni. So najcenejše od vseh kart za vedeževanje, pa kar se mene tiče enako dobre kot ostale. Doma imam poln predal raznih tarotov, oshojev, angelskih in ne vem kakšnih kart še, nekatere so bile še ful drage, uporabljam pa že leta in leta samo navadne ciganke (še danes stanejo največ 5 evrov). Eto!


Jst uporablam tarot... Sm pa včasih vedeževala iz poker kart, je ful zanimivo, sam dost zajebano. :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Apr. 2009 18:52

Kak ste se pa kej lotile vedeževanja (sončk in Natasa*)? A ste prej kej po netu pogledale pa kako knjigo prebrale, al ste kr začele same od sebe metat karte? :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 28. Apr. 2009 19:20

Jst sm si najprej kupla tarot v škatlici... K je ena taka škatla, pa dobiš zravn še mini knjižico z razlago kart in tarota. Pol sm si pa ogledala karte, jih mal spoznavala in vsak večer sebi vrgla raznorazne odgovore :D Pol, k sm razumela koncept in k sm mal na sebi vežbala, sm pa še drugim začela.
andreyac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 6. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a andreyac » 28. Apr. 2009 20:52

Natasa*,

hvala ti za odgovore. moram ti povedat, da si najbolj zadela z ljubeznijo... sva imela pred kratkim malo krize, a sva prebrodila...

hvala in želim ti še uspešno 'delo' naprej!!!
Uporabniški avatar
evonja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 16. 11. 2005
Kraj: moravče

Neprebrana objavaNapisal/-a evonja » 28. Apr. 2009 22:58

mene pa zanima glede ljubezni,ker sem čisto zmedena
šola,če bom uspela narediti ta let pa na maturo
pa še glede mene pirjateljice me kar fajn muči,ker sploh nvem če si želi biti več z mano prijateljica. sva bile v zelo dobrih odnosih,sedaj pa se ne slišiva že več kot en mesec samo malo prek smsov..ji je vseno?
lp in hvala že v naprej!
zlate ste
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 29. Apr. 2009 14:00

men pa ni jasno na pogladi česa ve to vedežujete :D a če vam zdej rečem, da mi poveste kaj o ljubezni in al bom uspešna na faksu in dobila zaposlitev, je to že dost da vedežujete al kako?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 29. Apr. 2009 19:12

Ja ne vem, pač na podlagi kart in intuicije ane.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 30. Apr. 2009 11:58

ja ampak večinoma morš povedat kakšen podatek o sebi, vsaj ime. a gleda po nikih? kr drugač nevem kako lahko ona ve, da je ta stvar, ki jo vidi, točno za tebe če dejansko sploh niti nič ne ve o meni :)
čist tak me zanima..
drugač bi se pa jaz tudi vnesla v to čakalno vrsto :D zanima pa me tudi ljubezen pa fax..pa mogoče še denar oz služba.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 30. Apr. 2009 16:22

sončk napisal/-a:
Natasa* napisal/-a:
Navadne ciganke dobiš skoraj v vsaki tretji knjigarni. So najcenejše od vseh kart za vedeževanje, pa kar se mene tiče enako dobre kot ostale. Doma imam poln predal raznih tarotov, oshojev, angelskih in ne vem kakšnih kart še, nekatere so bile še ful drage, uporabljam pa že leta in leta samo navadne ciganke (še danes stanejo največ 5 evrov). Eto!


Jst uporablam tarot... Sm pa včasih vedeževala iz poker kart, je ful zanimivo, sam dost zajebano. :D


Zanimivo ... pa sej se da iz vsakih. Mogoče so meni ciganke naj zato, ker so bile tudi moje prve, pa jih najbolj poznam.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 30. Apr. 2009 16:40

haley napisal/-a:Kak ste se pa kej lotile vedeževanja (sončk in Natasa*)? A ste prej kej po netu pogledale pa kako knjigo prebrale, al ste kr začele same od sebe metat karte? :)


Mene te stvari od nekdaj zanimajo, pa sem kar nekaj tega že brala, pa preizkušala. Ampak preden se je vsaj za silo odprlo, je preteklo kar nekaj časa. Na začetku nisi prepričan v nič, pa so take tudi seanse (bolj za hec kot zares), potem pa se enkrat kar zgodi, da presenetiš sebe in tistega, ki mu šlogaš. Včasih je tako neverjetno, da se mi zdi, kot da sploh niso karte tiste, ki jih interpretiram, ampak nekaj v meni v nekem trenutku kar nekaj ve (intuicija pač) - tako da, karte so res samo medij, sredstvo, interpretator je tisti, ki je ključ.

Se pa še vedno zgodi, da kdaj pa kdaj debelo gledam v karte, pa točno vem, da karkoli bom zdaj rekla, bo 'kar nekaj' ... pa imam potem problem, ker nekaj kao potem moraš sčarat, ker to pričakujejo od tebe (tudi tukaj mi pri nekaterih ful zalaufa, pa brez težav, pri kakšni drugi pa malo improviziram, ker vmes upam, da se bo odprlo), kar je škoda, ker tako in tako ni veliko vredno to kar v takem stanju poveš. Pa saj tiste, ki sem jim tukaj vrgla karte same vedo: ko bereš interpretacijo hitro vidiš, če za preteklost in trenutno stanje drži, se mi lahko zaupa za naprej. Če pa že to s sedanjostjo ni najbolj posrečeno, pa se zdi, da ugibam, je bolje da se vzame tudi napoved z malo več rezerve.

Glede tvojega vprašanja: ne rabiš drugega kot odločit se za eno vrsto kart, knjig, ki jih razlagajo, je dovolj, pa na netu je tudi kar nekaj razlag kart na voljo, pa kar začneš. Učiš (kaj kakšna karta pomeni ali kaj vse še lahko pomeni) se pa tako in tako sproti.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron