Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

eSpela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 24. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a eSpela » 09. Okt. 2011 15:06

Živjo! Zate imam še eno vprašanje: Me po študiju čaka delo/življenje v tujini, ali bom ostala v Sloveniji. Hvala :)
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 09. Okt. 2011 16:53

hannah1 napisal/-a:
bik napisal/-a:
hannah1 napisal/-a:Bik, kako pa kaj meni kaže glede ljubezni? :D


Trenutno ni nič kaj posebnega na vidiku. kažejo mi na tvojo razdvojenost med dvema osebama ali pa še kako zravn. Tehtaš katera ti je bolj pri srcu. Vendar moraš se malo umirit in pustiti času čas saj zatem ti prihaja nasproti lubezn, ki ga bo spremljala amorjeva puščica. Takrat pa ne boš pomišljala saj kemija bo naredila svoje. Želm ti, da priložnosti ne boš zamudila.

bik




Hvala! :)


Nasmeh vse pove :razz: :spin:
obišči na FB ABRAKADABRA
Uporabniški avatar
višnja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 28. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a višnja » 09. Okt. 2011 18:19

Prosim, bik, a lahk še men? :flehan:

višnja napisal/-a:Tudi jaz prosim za pogled v prihodnjost.

Kako moja družina? Pa zdravje? Se bo končno uredilo, bo dognana diagnoza?
Kako mi kaže s partnerjem? Se bova spet našla, si bova še kdaj tako blizu, kot na začetku?
Kako prijateljice? Bo naboljša frendica ostala noseča? Je imela že precej problemov, ubožica.
In sodelavec, ki je kot ogenj in led? Bova še kdaj prebila zid in se ponovno našla kot prijatelja?

Lep pozdrav v nedeljsko jutro! In hvala.
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 09. Okt. 2011 18:56

višnja napisal/-a:Tudi jaz prosim za pogled v prihodnjost.

Kako moja družina? Pa zdravje? Se bo končno uredilo, bo dognana diagnoza?
Kako mi kaže s partnerjem? Se bova spet našla, si bova še kdaj tako blizu, kot na začetku?
Kako prijateljice? Bo naboljša frendica ostala noseča? Je imela že precej problemov, ubožica.
In sodelavec, ki je kot ogenj in led? Bova še kdaj prebila zid in se ponovno našla kot prijatelja?

Lep pozdrav v nedeljsko jutro! In hvala.

Kolk uprašan no pa poglejmo.
mate kr krizo v družini, ki temelji na merjenju moči. Pa malo tme intudi kr na vagi. Bo treba malo se prijet v roke
Zdravje ti služi in vse kar je je na psihični bazi. predvsem se porodi v glavi, ki se potem kaže na psihičnem nivoju. malo se bo treba ustait in potem s premislekom napraj Takrat bo pa tudi diagnoza pokazala svoje. n pa nič hudega vsaj da bi jst vidu.
No vsi problemi, ki jih mate izvira iz tega naslova. Oba razmišljata visti smiri le komunikacija vama manjka. Če bosta to spelala sta na konju. Kaže pa se ti sprememba, ki je lahko s tem partnerjem ali pa oš začela s kakim drugim.
Za prijateljico ti ni treba skrbet vse bo v najboljšem redu kot si je kreator zamislil.
Sodelavec. Uf ta je pa kr dost povezan s teboj.Strah ga je zato je kot ked in ogenj. To kar se dogaja se bo še naprej seveda vkolikor se ne boš ti drugače odločila. kaže se pa več kot samo prijateljstvo zato tudi tebe tako bega. on je samo tvoje ogledalo. Saj veš pregovor za vse sta povzročitelja oba.

bik
obišči na FB ABRAKADABRA
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 09. Okt. 2011 19:01

haley napisal/-a:Bik mene pa zanima glede ene kolegice s katero smo se odtujile...
Zakaj je ratala takšna kakor je sedaj? Je srečna v svoji zvezi?


Čas jo je spremenil. Sedaj ma druge poti in seveda druge skrbi. poti se razidejo vendar vedi da pravi prijatelji ostanejo. Še se bo vrnila in stare stvari zgladila. malo ste obe igrale pa se malo probale. Ni pa velike zamire.

Kako je srečna pa ne bi tu pisal ker to je čist njena stvar in ne moreš ji pomgati. Za tretjo osebo se ne da spraševat razen če je kaj v zvezi s teboj.

bik
obišči na FB ABRAKADABRA
Uporabniški avatar
višnja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 28. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a višnja » 10. Okt. 2011 11:53

Gulp!
A veš, bik, da sem se kar "prestrašila" tega, kar si zapisal? Kot da mi govori moja podzavest al kaj jaz vem. In sem včeraj zvečer, ko sem prebrala, ugasnila računalnik, kot da bo kaj ven skočilo. :wink:
No, zdaj sem malo uredila misli in te še malo povprašam :D :. A lahko, prosim??? :D

Ustavit se in s premislekom naprej? Misliš, spremenit ravnanje, mišljenje ...? Postavit nove prioritete?
Kje naj začnem? :roll: Pri tem sem taaaak luzer.

Za partnerski odnos se bom potrudila. Glede na to, da v globali razmišljava podobno, se splača, a ne? :wink:

Za prijateljico sem vesela še pa še! Ravno danes me je klicala in pravi, da je vse v najlepšem redu! :D

Sodelavec ... Aha. Pa bo tudi on iskal pot do mene ali je vse na meni? Najino prijateljstvo je bilo nekaj posebnega. Nima veze, da sva sodelavca. Kot da naju veže nekaj precej globljega. Dost je povezan z menoj? Kako to misliš?

Bik, miljonkrat ti hvala, kako naj ti to povrnem? :)

bik napisal/-a:
višnja napisal/-a:Tudi jaz prosim za pogled v prihodnjost.

Kako moja družina? Pa zdravje? Se bo končno uredilo, bo dognana diagnoza?
Kako mi kaže s partnerjem? Se bova spet našla, si bova še kdaj tako blizu, kot na začetku?
Kako prijateljice? Bo naboljša frendica ostala noseča? Je imela že precej problemov, ubožica.
In sodelavec, ki je kot ogenj in led? Bova še kdaj prebila zid in se ponovno našla kot prijatelja?

Lep pozdrav v nedeljsko jutro! In hvala.

Kolk uprašan no pa poglejmo.
mate kr krizo v družini, ki temelji na merjenju moči. Pa malo tme intudi kr na vagi. Bo treba malo se prijet v roke
Zdravje ti služi in vse kar je je na psihični bazi. predvsem se porodi v glavi, ki se potem kaže na psihičnem nivoju. malo se bo treba ustait in potem s premislekom napraj Takrat bo pa tudi diagnoza pokazala svoje. n pa nič hudega vsaj da bi jst vidu.
No vsi problemi, ki jih mate izvira iz tega naslova. Oba razmišljata visti smiri le komunikacija vama manjka. Če bosta to spelala sta na konju. Kaže pa se ti sprememba, ki je lahko s tem partnerjem ali pa oš začela s kakim drugim.
Za prijateljico ti ni treba skrbet vse bo v najboljšem redu kot si je kreator zamislil.
Sodelavec. Uf ta je pa kr dost povezan s teboj.Strah ga je zato je kot ked in ogenj. To kar se dogaja se bo še naprej seveda vkolikor se ne boš ti drugače odločila. kaže se pa več kot samo prijateljstvo zato tudi tebe tako bega. on je samo tvoje ogledalo. Saj veš pregovor za vse sta povzročitelja oba.

bik
kati123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kati123 » 10. Okt. 2011 15:25

Živjo,

mene pa zanima ljubezen - bom končno spoznala moškega svojih sanj? :oops:

In še služba - bom tudi v prihodnosti obdržala zdajšnje delovno mesto ali se mi obeta kaj drugega?

Hvala lepa.
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 10. Okt. 2011 17:52

biik!! :)

no pa naj ti še js zastvaim svoje vprašanje

Kot prvo me zanima šolanje. Bom kmalu zaključila ta študij, ali se bo še kar vleklooo in vlekloo?

Kot drugo ljubezen. Bom v bližnji prihodnosti spoznala kakšnega moškega, ki me bo totalno impresioniral (in bo tudi moj :D) .. ker sem skorajda že obupala..

Kot tretje, zdravje. Imam ene težave, pa me zanima, kdaj bodo izginile oz. kdaj se bo stanje izboljšalo?

Hvala za vse namige ;)
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 11. Okt. 2011 9:14

višnja napisal/-a:Gulp!
A veš, bik, da sem se kar "prestrašila" tega, kar si zapisal? Kot da mi govori moja podzavest al kaj jaz vem. In sem včeraj zvečer, ko sem prebrala, ugasnila računalnik, kot da bo kaj ven skočilo. :wink:
No, zdaj sem malo uredila misli in te še malo povprašam :D :. A lahko, prosim??? :D

Ustavit se in s premislekom naprej? Misliš, spremenit ravnanje, mišljenje ...? Postavit nove prioritete?
Kje naj začnem? :roll: Pri tem sem taaaak luzer.

Za partnerski odnos se bom potrudila. Glede na to, da v globali razmišljava podobno, se splača, a ne? :wink:

Za prijateljico sem vesela še pa še! Ravno danes me je klicala in pravi, da je vse v najlepšem redu! :D

Sodelavec ... Aha. Pa bo tudi on iskal pot do mene ali je vse na meni? Najino prijateljstvo je bilo nekaj posebnega. Nima veze, da sva sodelavca. Kot da naju veže nekaj precej globljega. Dost je povezan z menoj? Kako to misliš?

Bik, miljonkrat ti hvala, kako naj ti to povrnem? :)

bik napisal/-a:
višnja napisal/-a:Tudi jaz prosim za pogled v prihodnjost.

Kako moja družina? Pa zdravje? Se bo končno uredilo, bo dognana diagnoza?
Kako mi kaže s partnerjem? Se bova spet našla, si bova še kdaj tako blizu, kot na začetku?
Kako prijateljice? Bo naboljša frendica ostala noseča? Je imela že precej problemov, ubožica.
In sodelavec, ki je kot ogenj in led? Bova še kdaj prebila zid in se ponovno našla kot prijatelja?

Lep pozdrav v nedeljsko jutro! In hvala.

Kolk uprašan no pa poglejmo.
mate kr krizo v družini, ki temelji na merjenju moči. Pa malo tme intudi kr na vagi. Bo treba malo se prijet v roke
Zdravje ti služi in vse kar je je na psihični bazi. predvsem se porodi v glavi, ki se potem kaže na psihičnem nivoju. malo se bo treba ustait in potem s premislekom napraj Takrat bo pa tudi diagnoza pokazala svoje. n pa nič hudega vsaj da bi jst vidu.
No vsi problemi, ki jih mate izvira iz tega naslova. Oba razmišljata visti smiri le komunikacija vama manjka. Če bosta to spelala sta na konju. Kaže pa se ti sprememba, ki je lahko s tem partnerjem ali pa oš začela s kakim drugim.
Za prijateljico ti ni treba skrbet vse bo v najboljšem redu kot si je kreator zamislil.
Sodelavec. Uf ta je pa kr dost povezan s teboj.Strah ga je zato je kot ked in ogenj. To kar se dogaja se bo še naprej seveda vkolikor se ne boš ti drugače odločila. kaže se pa več kot samo prijateljstvo zato tudi tebe tako bega. on je samo tvoje ogledalo. Saj veš pregovor za vse sta povzročitelja oba.

bik


Ne vem kaj te je tako prestrašilo. Vse je človeško in srčne želje vedno obstajajo. no pa ppoglejva kaj se dogaja.
Prioritete so mož i z njim uzpostavi pravi kontakt. Tvoja srčna želja je vendar nauči se prisluhnit njegovim esedam enako pa velja za njega. Spremeni in vse okoli tebe se bo spremenilo. S tem ti odgovorim tudi na naslednje uprašanje splača se. Ljubezen je božanska in če ljubezn daješ jo dobiš nazaj. Seveda ni to vkretkem času to je proces, ki traja. Za to ni aspirina, ki v trenutku pomaga.
Z sodelavcem pa moraš razčistit. Očitno si mu ponudila več kot samo prijateljstvo. Saj to ni potrebno z verbalno komunikacijo, ki predstavlja samo 25% komuikacije. Z njim tudi razčisti mu povej kaj ti leži na duši in stvar se bo uredila.
Komunikacija pri tebi je mogoče slaba točka to mislim na verbalo. pa mogoče strah, da koga zgubiš če u določene stvari razložiš.

No toliko za cel proces, ki si ga želiš je pa potrebna malo drugačna obravnava. Tu je le okvirno in smernice za kaj več pa itak je treba kaj več vedet se pogovorit in delat ter si vzet malo več časa.

z ljubeznijo v srcu bik
obišči na FB ABRAKADABRA
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 11. Okt. 2011 9:20

kati123 napisal/-a:Živjo,

mene pa zanima ljubezen - bom končno spoznala moškega svojih sanj? :oops:

In še služba - bom tudi v prihodnosti obdržala zdajšnje delovno mesto ali se mi obeta kaj drugega?

Hvala lepa.

Ljubezn oziroma partnerja boš spoznala sicer pa so okoli tebe že sedaj možnosti. očitno pa nimaš še točno predstave kak bi bil, kako naj bi zgledal in seveda kaj ti potrebuješ. za to moraš met jasne predstave. Sicer pa sedaj na zimo bo to opravila in na pomlad se ti kažejo velika priložnost.

Veliko premišljuješ o službi. preveč te utesnuje in si že tako želiš sprememb. Da bi zamenjala službo ni nobenih pokazateljev se pa tu kaže sprememba. Mogoče drugo delavno mesto oziroma sprememba odnosa v službi.

bik
obišči na FB ABRAKADABRA
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 11. Okt. 2011 9:31

Jess° napisal/-a:biik!! :)

no pa naj ti še js zastvaim svoje vprašanje

Kot prvo me zanima šolanje. Bom kmalu zaključila ta študij, ali se bo še kar vleklooo in vlekloo?

Kot drugo ljubezen. Bom v bližnji prihodnosti spoznala kakšnega moškega, ki me bo totalno impresioniral (in bo tudi moj :D) .. ker sem skorajda že obupala..

Kot tretje, zdravje. Imam ene težave, pa me zanima, kdaj bodo izginile oz. kdaj se bo stanje izboljšalo?

Hvala za vse namige ;)


Šolanje je tvoja šibka točka. več energije bi morala tu vložit. sicer pa vnaslednjem letu se ti kaže sprememba pri odnosu do študija. Potrudi se in vse preusmeri v študij in vse ostale nepomembne zadeve , ki te ovirajo pusti pri kraju, v nasprotnem primeru ga znaš pustit nedokončanega.

Srečala ga boš nekje v sredini nasledjega leta. Ne bo lih tak kot si zamišljašbo pa zelo močna in trajna. Tvoj pa bo kolikor boš ti hotela.

Tu ne vidim velikih težav. Predvsem te je strah in seveda posledica psihične obremenitve. kaže mi na ženske težave, ki se bojo uredile takoj ko boš ti spustila strahove ki jih imaš v sebi. Seveda maš pomanjkanje tistega kar si srčno želiš in tega ne dobiš. Spusti to in zgodilo se bo.

bik
obišči na FB ABRAKADABRA
katyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 5. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katyy » 11. Okt. 2011 13:13

A potem bo kaka druga sodelavka sla na drugo delavno mesto?Kaj mi lahko poves kako naj se spremenim da bo bolse da bom sla vsaj malo z veseljem delat?Kaj naj nardim.ker trenutno se pocutim najman sposobno in kot ena smet ki ni vredna nic.vec ko delam pol sm najman sposobna.Ker nevem kaj vec naj nardim kr razmere so vsak dan slabse.

:(

hvala za odgovor
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 11. Okt. 2011 14:01

katyy napisal/-a:A potem bo kaka druga sodelavka sla na drugo delavno mesto?Kaj mi lahko poves kako naj se spremenim da bo bolse da bom sla vsaj malo z veseljem delat?Kaj naj nardim.ker trenutno se pocutim najman sposobno in kot ena smet ki ni vredna nic.vec ko delam pol sm najman sposobna.Ker nevem kaj vec naj nardim kr razmere so vsak dan slabse.

:(

hvala za odgovor


Vse kar te jezi je tvoje. Še posebno iz glave zbriši da si nesposobna in uživej v delu. Kdo ti bo reku, da si sposobna če ne boš prvo pri sebi prepričana. Afirmacija so skoraj osnova za to.

bik
obišči na FB ABRAKADABRA
Čebelica_LaLa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 1. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Čebelica_LaLa » 12. Okt. 2011 19:15

sem omenla sosedi da ful dorro šlogaš in je hotla takoj te neki prašat;)
ona je rojena 16.6.1991 pa jo zanima kako bo z odnosom z njenim fantom(3.12.1984) in če bo fant odšel v nemčijo delat. pa še za očeta jo zanima (5.4.1961) če bo ostal v norveški al bo ostal tu kjer je...
Bzz Bzz
katyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 5. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katyy » 13. Okt. 2011 8:46

Najlepsa hvala bik za odgovore. :) O moji nesposobnosti se nisem jst zmislila ampak je rekla sefica mojim sodelavkam da ni zadovolna z mano.ma najbols d bom tiho d z nobenim ne govorim in bo.kr nemorm vec.hvala.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]