Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
roxeanne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a roxeanne » 30. Apr. 2009 17:17

ok, da še jst probam kolk mi bote zadele :wink:
hja, zanima me fax. nekako se približujem koncu študija, vendar se tega kar bojim, ker nisem odločena če si res želim početi to kar študiram. plus služba bo problem. strah upravičen?
ljubezen. kako nama kaže s fantom? imava prihodnost?
odnos z bratom
zdravje

Čakajo:

Barbi78
softTouch
Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_
aymee
Trouble
**medyka**
Čokolada**
evonja
roxeanne

upam da nisem katere spustla, ker je tale seznam mal zamrl umes.
Zadnjič spremenil roxeanne, dne 11. Maj. 2009 17:07, skupaj popravljeno 1 krat.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 30. Apr. 2009 21:22

Jst bom meseca maja in junija bolj poredko vedeževala, matura pa to. Se opravičujem :)
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 01. Maj. 2009 14:17

Jaz bom šla naprej po vrsti, kot se prijavljate, ampak vsak dan vsaj eno mi ne bo vedno zneslo. Danes sploh ne, ker že letim ven, imamo piknik, tako da, sori, se pa ziher še pofočkam v tej temi ...
Uporabniški avatar
Delphinidae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Delphinidae » 04. Maj. 2009 17:10

A vam je zdaj jasno, zakaj se vedeževanje plača?

Čisti zakon ekonomije - povpraševanje in ponudba: Če je povpraševanje večje od ponudbe, je to, kar se ponuja očitno redka in iskana dobrina in z naraščanjem povpraševanja še pridobiva na ceni.
Če bi storili vse, česar smo sposobni, bi presenetili sami sebe.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 05. Maj. 2009 16:00

Konec praznikov, evo, gremo dalje ...

Barbi78 napisal/-a:Živjo!
Super in hvala za novo odprto temo! :razz:

Mene pa zanima konkretna oseba- alibo tu kaj več,kot prijateljevanje in, če so kakšna čustva, misli z njegove strani?

Pričakujem tudi denar iz tujine; bo prišlo in kdaj bi to bilo?

Njalepše hvala in vse lepo! :razz:


Odnos tega fanta do tebe:

V samem temelju ima prav lep odnos do tebe (karta svadbe - kot neko prepoznavanje, je neka iskrica, neka bližina in povezava, takšna čisto spontana, brez truda), je pa trenutno vse zablokirano: obe karti sedanjosti sta 'črni' (karta lopova - strah, skrivnosti, in karta nesreče - prelom, ogenj, ... in čez obe še karta izgub: slaba družba, nekaj preračunljivega ...). Zdaj: to si zdaj razlagam na vsaj dva načina (če bi te poznala osebno, bi lažje vedela, katera od razlag je bolj prava): ali tako, da se mu nekaj osebno dogaja (kakšna družinska kriza, kaj s študijem ali šolo ... neko 'sranje' pač), pa nima ne časa, ne energije za poglabljanje stika, lahko pa, da se je konkretno med vama nekaj 'prelomilo'. Nič na dolgi rok usodnega, lahko da je zameril ali narobe razumel samo kakšno slabo premišljeno besedo ali kaj polresničnega slišal od drugih.

Ampak ni panike na dolgi rok, čeprav blazno vleiko strasti in iskric tudi ni videti (čez pol leta se več od tega dogaja) ... se stvari razjasnijo v roku treh mesecev, sledi spoznanje ... V vsakem primeru ne gre obupat, ker za naprej so karte čisto ok, res pa da se ne vidi, če je to sploh to. Ampak saj je vsako razmerje tapravo, če to, kar se iz njega naučiš, potem pelje do zares tapravega.

Denar iz tujine:

Ga dobiš! V roku največ treh mesecev. Ker je takoj padla karta sreče - verjamem, da je to zagotovljeno, pa potem v nadaljevanju tudi potovanje in končno nenadna sreča. Ne vem, kaj karta srčnega fanta pomeni v zvezi s tem denarjem (torej, kaj ima veze moški, verjetno nekje tvojih let ali malo starejši, ni pa nujno, pa ljub ti je)? Ima kakšno vezo s tem? Mogoče ti pa ta lahko pomaga, da se zadeva spelje, ker nekaj težav (karta smrti, lopov in bolezen) se še kažejo pred končnim uresničenjem.
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 05. Maj. 2009 17:13

Ojla draga Natašaa, hvala ti!
Vse, kar si napisala je res in kar se tiče določene osebe je res imel popoln poslovni zlom, sedaj pa kar ne more nikjer sfunkcionirat, kar ga na svoj način razumem!

Hvala ti in vse lepo! :razz:
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 08. Maj. 2009 16:50

softTouch napisal/-a: jest bi tud vprašala,glede na to da v drugi temi očitno ne bom prišla na vrsto...

-kako kaže glede službe?mi bo uspelo najti kaj pametnega nekje do začetka drugega leta?


Prehajaš počasi v fazo novih začetkov (karta otroka). Odpirajo se ti energije financ in priložnosti v zvezi z njimi. Ena od prošenj (karta sporočila) v blžnji prihodnosti zadane jack-pot (karta upanja, ki včasih namiguje na menjavo letnih časov (naslednje tromesečje), včasih pa na to, da gre v 'tretje' rado).

Odgovor na tvoje vprašanje (če najdeš kaj do začetka drugega leta) bi po teh kartah bil en zares gotovi ja.

softTouch napisal/-a:
-mi bo uspelo uresničit načrte glede faksa?


Ja.

Karta ljubezni, zvestoba sebi (in svojim ciljem), direktna diagonala, ki se konča s karto hiše (očitno točno veš, kaj hočeš in kam greš) in pod njo karta svadbe v bližnji prohodnosti - vse te karte kažejo, da z vztrajnostjo in vizijo spelješ stvari k uspešnemu koncu.

Edina slaba karta je karta na direktni diagonali in se tiče sedajosti. To je karta sovražnika, ki pa glede na to, da je obkrožena samo z lepimi kartami namiguje, da sovražnik ni toliko zunaj tebe, kot v tebi sami. Če te kaj v zvezi s faksom zelo skrbi, če že ne mori, je to odveč. Ti slej ko prej vse spelješ k zadovoljivemu koncu.

softTouch napisal/-a:
-se kaže kakšen napredek oz. kakršnakoli sprememba v moji zvezi?


Premica sedanjosti je malo mrka. Karta hrepenenja (pogrešanja, distanca - fizičen ali čustven umik, pomanjkanje nečesa ...) in pod njo karta sodnika (odločitve, tehtanja), ki se najbolj tiče tebe. Ti si tista, ki v bližnji prihodnosti odločiš, kam se bo nagnila tehtnica in kaj bo s tem razmerjem: premik v višjo prestavo ali kaj drugega. Mogoče bo katalizator za spremembe kar ljubosumje (ki pa ne bo problem, je takoj karta darila padla nanjo).

Drugače pa, tule boš morala pri razlagi še sama malo pomagati, ker ene karte ne razumem: gre pa za isto karto, ki se je pojavila že pri prvem vprašanju (je sploh nisem omenjala, ker se tiče bolj preteklosti) - to je karta vdove. Tu se je spet odprla na istem mestu, takoj pod karto vprašanja, in to, da se je ponovila, kaže, da je očitno njeno sporočilo bolj pomembno, kot se mi je zdelo. Ko sem vrgla nanjo še nekaj kart, so te nanizale zgodbo: starejši moški, smrt, precej zoprne posledice in izguba, ki doleti starejšo žensko in nekako vpliva tudi nate. Se je v tvoji družini kaj na to temo dogajalo?

Kakorkoli že, rečem lahko vsaj to, da se to slabo počasi umika lepšemu.

softTouch napisal/-a:
-se mi bo uresničil načrt glede dveh potovanj?


Čeprav so direktne diagonale še malo 'zapacane', povezano tudi s financami (karta drobiža, torej manjko denarja), pa imaš v zvezi s tem vprašanjem že odprto karto sreče in v bližnji prihodnosti srečanja. V zvezi s tem vprašanjem se ti vse razčisti že čez dober mesec. Tako da če boš takrat še imela to željo, boš načrte veliko lažje speljala ...
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 08. Maj. 2009 16:51

Čakajo:


Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_
aymee
Trouble
**medyka**
Čokolada**
evonja
roxeanne
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 08. Maj. 2009 21:46

nnnn
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 17:51, skupaj popravljeno 1 krat.
nepodpisana20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nepodpisana20 » 09. Maj. 2009 8:21

Pozdravljena Nataša....

Ko takole prebiram forum že nekaj časa, ima tudi mene da te nekaj povprašam...

Zanima me glede službe. Trenutno sem brezposelna in me zanima ali lahko ob enem času pričakujem službo? Sem poslala eno prošnjo na podjetje, kjer so mi dali veliko upanja, se mi mogoče tam kaže nov začetek? Kako pa kaj kaže nama s partnerjem? Si bova ustvarila dom, družino?

Hvala :)


Čakajo:

Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_
aymee
Trouble
**medyka**
Čokolada**
evonja
roxeanne
nepodpisana20
sHe.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 29. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sHe. » 09. Maj. 2009 12:10

Tudi mene zanima par stvari:
- Mi bo uspelo narediti gimnazijo?
- Se nama z zdajsnjim fantom obeta prihodnost ali je tapravi se dalec?
- zdravje.

Čakajo:
Tamceek
rubencita
Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_
aymee
Trouble
**medyka**
Čokolada**
evonja
roxeanne
nepodpisana20
sHe.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 09. Maj. 2009 16:37

Tamceek napisal/-a:Zanimiva tema :wink:

Mene pa zanima ljubezen (če bom v bližnji prihodnosti srečno zaljubljena itd. :) ) in če sem si izbrala pravi fax oz. vse stvari povezane s faxom :wink:


Ljubezen

Po kartah sodeč imam občutek, da si taka družabna in radoživa punca, pa čustveno povsem 'ready' za nekaj lepega. Ima v direktni povezavi odprto tudi karto sreče, tako da se na dolgi rok zate sploh ne bojim ;) Sicer se mi konkretna oseba ne pokaže konkretno, ker pa so karte (tudi bližnje prihodnosti) povezane z ljubeznijo, veseljem ... sklepam, da se bo kar nekaj dogajalo na tem področju v naslednjih dveh do treh mesecih. Mogoče je problem, da ti jih bo všeč več ali da te bo obletavalo več njih, pa se bo problem odločit (karta sodnika). En manjši zastoj se na tem področju kaže prav za naslednji mesec (ker je z njim povezana karta sodnika, pod njo pa neiskrenost), ko boš morda le morala vzeti lekcijo, da ni vse tako, kot izgleda. S tem mislim, da te zna kdo, ki ti bo ali ti že je zanimiv, presenetiti, ker se izkaže drugače, kot si mislila ... ampak zaradi tega se ne sekiraš predolgo, se ti takoj mesec zatem na polno odpre ... saj boš sama videla.

Faks:

Ključna karta, je karta upanja (načrtov, vizije, karta prehoda), ki včasih namiguje tudi na časovno premiso in sicer na število tri (tri mesece, tri leta, lahko tudi tretji poskus ... (če morda ta faks ali smer ni bila tvoja prva izbira?)). Čeprav so ti s karto sreče okoliščine naklonjene, ta karta pa tudi potrjuje pravilnost tvoje izbire, pa imaš precej obremenjeno časovno premico za naprej.

Za bližnjo prihodnost se zdi, da ti nekaj (morda čustveno življenje) speljujeje pozornost, dragocena energija odteka, kar je škoda ... vse skupaj pa potem rezultira v neko prelomnico (karta smrti, končanja), ki kaže, da bi se znala v bližnji prihodnost resno 'igrati' z mislijo, da bi presedlala, pa se spet premislila, ker je škoda pustiti, kar si že naredila. Ker takoj za njo pade karta usode, pa ne dvomim, da se boš znala odločiti pravilno, ker boš to začutila v sebi. Naenkrat ti bo jasno, kaj ti je namenjeno. To bo čez dva meseca. Čisto brez težav ne bo šlo tudi naprej, ampak počasi vse skupaj spelješ (bo pač kakšen dober mesec, pa težave, pa se spet zadeve uredijo, pa spet malo potrpljenja izgubiš ... tako to pač je). Se ti pa zanimivo odpira čez 9-10 mesecov nek srčen fant v povezavi s temi kartami, pa zdaj naprej sklepaj sama ... ;)
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 09. Maj. 2009 16:48

rubencita napisal/-a:iiiii super ste:)


še js bi postavla eno vprašanje...


ljubezen seveda:) ammm zanima pa me ali bova z nekom, ki ga imam nenehno v mislih postala par ali naj raje ne upam na to? pa seveda me zanimajo njegova čustva do mene.



hvaaalaaaaa :wink:


Konkretna oseba torej:

Takoj pod njim je padla karta pisma - komunikacija torej laufa (pismo lahko v današnjem jeziku pomeni, da sta veliko v stiku po msn-jih, sms-sih, prek mobija, facu ...). Čeprav je to čustveno nevtralna karta, pa je v bistvu super, ker pomeni, da stik je in da je pristen. Čez njo je padla tudi karta darila, kar namiguje, da je to v osnovi že prava pot, da se spoznata, zbližata, pa tudi, da ti je naklonjen in da si mu simpatična. Karte sedanjosti so edina prepreka k temu, da 'padeta' zares skupaj. Vmes sta namreč še karta vdove (čeprav gre včasih za kakšno starejšo žensko, pa mi nekaj pravi, da je tokrat ta karta bolj simbol kakšne od njegovih bivših (ki morda že žaluje in se ni čisto umaknila iz njegovega življenja), v povezavi z njo ima še neka nerazčiščena čustva - karta sovražnika, kar v bistvu vse skupaj še malo blokira (mogoče se niti ne vidi tako hudo, ker je lahko samo malo previden). karte za bližnjo prihodnost (za naslednje tri do štiri mesece) pa veliko obljubljajo: sledijo si karta upanja, misli, otroka, usode ... čez tri mesece, s karto otroka je šansa, da se nekaj 'rodi', začne še največja.

Daj, kar poročaj čez kakšne tri mesece, kako se je v resnici izšlo
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 09. Maj. 2009 16:49

Čakajo:

Lastovica
FuckedUpKid
Fallen
andreich
_*Jagoda*_
aymee
Trouble
**medyka**
Čokolada**
evonja
roxeanne
nepodpisana20
sHe.
rubencita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rubencita » 09. Maj. 2009 17:18

Natasa* napisal/-a:
rubencita napisal/-a:iiiii super ste:)


še js bi postavla eno vprašanje...


ljubezen seveda:) ammm zanima pa me ali bova z nekom, ki ga imam nenehno v mislih postala par ali naj raje ne upam na to? pa seveda me zanimajo njegova čustva do mene.



hvaaalaaaaa :wink:


Konkretna oseba torej:

Takoj pod njim je padla karta pisma - komunikacija torej laufa (pismo lahko v današnjem jeziku pomeni, da sta veliko v stiku po msn-jih, sms-sih, prek mobija, facu ...). Čeprav je to čustveno nevtralna karta, pa je v bistvu super, ker pomeni, da stik je in da je pristen. Čez njo je padla tudi karta darila, kar namiguje, da je to v osnovi že prava pot, da se spoznata, zbližata, pa tudi, da ti je naklonjen in da si mu simpatična. Karte sedanjosti so edina prepreka k temu, da 'padeta' zares skupaj. Vmes sta namreč še karta vdove (čeprav gre včasih za kakšno starejšo žensko, pa mi nekaj pravi, da je tokrat ta karta bolj simbol kakšne od njegovih bivših (ki morda že žaluje in se ni čisto umaknila iz njegovega življenja), v povezavi z njo ima še neka nerazčiščena čustva - karta sovražnika, kar v bistvu vse skupaj še malo blokira (mogoče se niti ne vidi tako hudo, ker je lahko samo malo previden). karte za bližnjo prihodnost (za naslednje tri do štiri mesece) pa veliko obljubljajo: sledijo si karta upanja, misli, otroka, usode ... čez tri mesece, s karto otroka je šansa, da se nekaj 'rodi', začne še največja.

Daj, kar poročaj čez kakšne tri mesece, kako se je v resnici izšlo





hej

jooooj obvladaš tele karte:)

ammm verjetno je tut malo težko kako karto razložit, če vsaj malo ne poznaš ozadja, pa da mal povem kaka je situacija:) glede pisma, na žalost stik trenutno miruje, upam pa (še posebej zdaj po tej karti), da kmalu spet dobim kak njegov sms:) sem mu pa res ravno včeraj poslala enega, vendar na žalost ni bilo odgovora
za njegove bivše ne vem, ga ne poznam toliko, tako da tukaj ne morem nič potrjevati....je pa spet res da trenutno ne moreva biti skupaj, ampak je bolj kriva razdalja, ker ni iz slovenije. no je pa absolutno možno, da ima še kakšne nerazčiščene stvari:)

so mi pa pričarale ogromen nasmen na obraz karte za bližnjo prihodnost:) in ja res načrtujem pot tja nekje julija ali avgusta(torej čez dobra 2 ali 3 mesece)...tako da waaaaw:) in me je kar malo strah, dosti razmišljam kako se bo stvar izšla, se boma res videla in kaj bo potem, spet poletna romanca ali mogoče res nekaj večjega:)

vsaka ti čast res:) zmagaš

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov