Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 15. Apr. 2009 10:37

Ker je povpraševanje po takšnih in drugačnih uvidih, napovedovanjih in svetovanjih precejšnje, bomo poskusili z astro vedeževalnico. Če se prime, super, če se ne prime, pa bomo temo samo odlepili, pa bo utonila med vašimi drugimi bolj zanimivimi posti.

Izgubiti tako praktično nimamo kaj.





Vedeževalnica


Vanjo ste vabljene vse:

- s svojimi vprašanji (pri tem vedite, da bolj kot bodo vprašanja konkretna, bolj konkretni bodo lahko odogovori – in ne pozabite, podarjenemu konju se ne gleda v zobe, zato bi pri morebitnem daljšem čakanju na odgovor na mestu tudi dobršna mera potrpežljivosti)

- s svojimi sposobnostmi vedeževanja (predvsem so tu mišljene tehnike vedeževanja, pri katerih ne potrebujete osnovnih podatkov forumašic (z rojstnimi datumi in imeni na internetu pač ni prav modro operirati).

Najbolj zaželjen vedeževalski medij v vedeževalnici so zato: karte – vse: od navadnih, pa cigank, tarota, od angelskih do oshojevi, lahko tudi cosmo karte. Tiste, ki znate ali se želite naučiti, lahko uporabljate tudi tehniko ji-džing (zanjo lahko uporabite tudi navadne kovance), morda znate kupčkati fižolčke, operirate z runami, gledate v kavo, mečete piščančje kosti :wink: ...

Za vse tiste, ki boste prejele svoj odgovor, pa se spodobi, da v vedeževanje vloženo energijo nekako vrnete.



Nekakšen pošteni daj – dam!

S tem mislimo:

- da se punci, ki si je vzela čas, in se ukvarjala z vašim vprašanjem vsaj zahvalite s kakšnim ‘feedbackom’ (naj bo to spodbuda - večina punc, ki so pripravljene vedeževati, pač ni in si tudi ne želijo biti profesionalci (kar pa ne pomeni, da so njihovi uvidi kaj slabši od teh, ki za takšne usluge računajo), lahko pa tudi s svojim mnenjem, namigom, nasvetom ali celo poročilom o tem, koliko in kaj od napovedanega se je že uresničilo),

- lahko pa tudi ‘uslugo’ posamezne forumašice vrnete kar kolektivu vedeževalnice tako, da še same vedežujete kakšni drugi forumašici. Naj vas pri tem ne ovira, da morda tega še ne znate najbolje – vsega se da naučiti in morda je čas, da se otresete predsodka, da lahko vedežujejo le izbranci. Na cosmu smo prepričani, da v resnici velja, da nas je večina v potencialu jasnovidcev!

http://www.cosmopolitan.si/astro/zanimi ... 22555.aspx



Vedeževalka meseca!

Najbolj pridne priložnostne vedežavalke v tej rubriki bomo vsake toliko izpostavili in nagradili (dve knjigi smo že podarili, za začetek le za izkazano dobro voljo, v nadaljevanju pa bomo vsakih nekaj tednov nagradili (morda bo to knjiga, morda parfum, ličilo, vedeževalske karte ... bomo videli sproti) novo uporabnico, ki bo s svojo aktivnostjo tako ali drugače izstopala v vedeževalnici).



Malo za hec, malo za res

V vsakem primeru pa, nagrada gor ali dol, bo največja pridobitev to, da bomo tako malo detabuizirali tole vedeževanje in boste morda postale do raznoraznih ponudb vedeževanj, ki jih kar mrgoli tam zunaj, bolj kritične (če znate z malce truda to tudi same, potem to res ne more biti ne vem kakšen ‘bavbav’), mogoče pa katera od vas tudi v sebi odkrije žilico, za katero doslej ni vedela, da jo sploh premore.

Sploh pa, vse skupaj naj bo predvsem sproščeno, zabavno in, če je le mogoče, poučno.

No, čakamo na prva vprašanja ... :wink:
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 15. Apr. 2009 15:24

...
Zadnjič spremenil Atena13, dne 12. Maj. 2009 13:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
lunaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lunaa » 15. Apr. 2009 17:48

mene pa zanima: 1. Kdaj bom spoznala kakšnega fanta oziroma me zanima moje ljubezensko zivljenje?
2. Kdaj bom dobila svojo prvo službo?

Hvala :)
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 15. Apr. 2009 18:19

Atena13 napisal/-a:U, super tema :D , meni je to zelo zanimivo in včasih komu vržem karte in potem me vsi čudno gledajo, da kakšne tvezim. Čez kako leto pa se spomnijo da sem to in to rekla...in kar drži :eek: ,še mene preseneti. :D

Bom pa kar začela, če si nobena ne upa :D . Zanima me kako se bo rešila kolobocija s službo (recimo temu, da mi je zdajšne stanje vse prej kot povšeči :roll: ), paaa...zanima me ljubezensko področje kakopak...se bo kmalu kaj premaknilo, ker se mi ne da na mestu stat. :D


Evo, prebijam led :wink:

Meni so najljubše kar navadne ciganke, pa en čist svoj sistem imam, ki meni najbolj odgovarja.

Služba: ... hja, najprej: ključna karta pod karto tvoje službe je ... smrt. In ne, to ni tako grozna karta, kot se sliši. Očitno si prav ta trenutek v fazi preobrazbe, to je ključna karta za temeljito prelomnico na tem področju, je hkrati konec in vsebuje že zametke začetka na tem področju. Okoliščine (karta sreče in v bližnji prihodnosti karta hiše) kažejo, da ti bodo stvari šle bolj na roko kot se ti ta trenutek sploh lahko zdi. Tebi se namreč zdi, da je vse en velik d..., ker v direktni diagonali s službo in to ta trenutek pade karta težav (možno je, da so medosebni odnosi tudi na psu (neko preganjanje), lahko pa da je tudi situacija na trenutnem delovnem mestu takšna, da je ta tista (torej situacija v podjetju) takšna, da te preganja ... ampak bistvo je, da karte sploh niso tako slabe že za bližnjo prihodnost. Kot ključna karta bližnje prihodnosti je padla karta ženske, ki pooseblja tebe, kar pomeni, da boš imela oz. si boš vzela prav kmalu vajeti v svoje roke, pa še karta priložnosti se odpira (mogoče, ker je pod njo karta hiše, da ... doma?, ne vem, to ugibam, vsekakor so to odlične karte - za naprej seveda, ker vidi pa se, da situacija ta trenutek, pa iz polpreteklega časa ni ravno rožnata). V glavnem: kar naprej, pa na polno! Tebi se karte lepo odpirajo za naprej!

Ljubezen: ... tukaj je pa ključna karta potovanje (premiki, spremembe, selitve, odhajanje, distanca ...), pa čustveno je jasno videti, da se ljubezni odpiraš (karta darila) ... ti samo bodi zvesta sama sebi (karta hiše), dovoli in se čisto odpri (čustveno in duhovno - karta darila) ... ker srčni princ je na dosegu roke in na tvoji direktni diagonali - to kaže na eno močno povezanost ... res je, da je pod njim karta oficirja (to si razlagam kot, da se bo mogoče ali delal malo 'hard to get' ali pa je mogoče tudi kakšen link s službo, njegovo, tvojo ... mogoče, ker so same lepe karte na to temo, je to lahko tudi samo direkten namig na uniformo) ... uf, no, ja, v bližnji prihodnosti bo treba mal popazit na ljubosumje (ali pa da se ne formira nehote kakšen 'trikotnik') ... se pa tudi to hitro sčisti (karta nenadne sreče) ... mah, ni tebi ravno strašno na hudo v ljubezni, a ne?
:lol:

Ej, malo je težko iz nekaj stavkov ... ne bit preveč kritična, če nisem bila dovolj natančna ... mogoče ti kdo drug kaj bolj zadane.
Uporabniški avatar
Natasa*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 19. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Natasa* » 15. Apr. 2009 18:21

lunaa napisal/-a:mene pa zanima: 1. Kdaj bom spoznala kakšnega fanta oziroma me zanima moje ljubezensko zivljenje?
2. Kdaj bom dobila svojo prvo službo?

Hvala :)


joj, sori, ampak ne utegnem zdaj ... jutri mogoče ... al pa ti odgovori kar Atena, ki menda tudi meče karte :wink:
lunaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lunaa » 15. Apr. 2009 18:42

Natasa* napisal/-a:
lunaa napisal/-a:mene pa zanima: 1. Kdaj bom spoznala kakšnega fanta oziroma me zanima moje ljubezensko zivljenje?
2. Kdaj bom dobila svojo prvo službo?

Hvala :)


joj, sori, ampak ne utegnem zdaj ... jutri mogoče ... al pa ti odgovori kar Atena, ki menda tudi meče karte :wink:
hehee no daj prosim al pa jutri...hvala :)
rozica22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 9. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rozica22 » 15. Apr. 2009 19:05

js bi tut mela eno vprašanje:)

kako mi kaže v ljubezni z osebo, s katero se lahko vidiva šele čez dobra 2 meseca? se lahko kaj razvije med nama?


hvalaaaa :bussi:
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 15. Apr. 2009 20:22

Natasa* napisal/-a:
Atena13 napisal/-a:U, super tema :D , meni je to zelo zanimivo in včasih komu vržem karte in potem me vsi čudno gledajo, da kakšne tvezim. Čez kako leto pa se spomnijo da sem to in to rekla...in kar drži :eek: ,še mene preseneti. :D

Bom pa kar začela, če si nobena ne upa :D . Zanima me kako se bo rešila kolobocija s službo (recimo temu, da mi je zdajšne stanje vse prej kot povšeči :roll: ), paaa...zanima me ljubezensko področje kakopak...se bo kmalu kaj premaknilo, ker se mi ne da na mestu stat. :D


Evo, prebijam led :wink:

Meni so najljubše kar navadne ciganke, pa en čist svoj sistem imam, ki meni najbolj odgovarja.

Služba: ... hja, najprej: ključna karta pod karto tvoje službe je ... smrt. In ne, to ni tako grozna karta, kot se sliši. Očitno si prav ta trenutek v fazi preobrazbe, to je ključna karta za temeljito prelomnico na tem področju, je hkrati konec in vsebuje že zametke začetka na tem področju. Okoliščine (karta sreče in v bližnji prihodnosti karta hiše) kažejo, da ti bodo stvari šle bolj na roko kot se ti ta trenutek sploh lahko zdi. Tebi se namreč zdi, da je vse en velik d..., ker v direktni diagonali s službo in to ta trenutek pade karta težav (možno je, da so medosebni odnosi tudi na psu (neko preganjanje), lahko pa da je tudi situacija na trenutnem delovnem mestu takšna, da je ta tista (torej situacija v podjetju) takšna, da te preganja ... ampak bistvo je, da karte sploh niso tako slabe že za bližnjo prihodnost. Kot ključna karta bližnje prihodnosti je padla karta ženske, ki pooseblja tebe, kar pomeni, da boš imela oz. si boš vzela prav kmalu vajeti v svoje roke, pa še karta priložnosti se odpira (mogoče, ker je pod njo karta hiše, da ... doma?, ne vem, to ugibam, vsekakor so to odlične karte - za naprej seveda, ker vidi pa se, da situacija ta trenutek, pa iz polpreteklega časa ni ravno rožnata). V glavnem: kar naprej, pa na polno! Tebi se karte lepo odpirajo za naprej!

Ljubezen: ... tukaj je pa ključna karta potovanje (premiki, spremembe, selitve, odhajanje, distanca ...), pa čustveno je jasno videti, da se ljubezni odpiraš (karta darila) ... ti samo bodi zvesta sama sebi (karta hiše), dovoli in se čisto odpri (čustveno in duhovno - karta darila) ... ker srčni princ je na dosegu roke in na tvoji direktni diagonali - to kaže na eno močno povezanost ... res je, da je pod njim karta oficirja (to si razlagam kot, da se bo mogoče ali delal malo 'hard to get' ali pa je mogoče tudi kakšen link s službo, njegovo, tvojo ... mogoče, ker so same lepe karte na to temo, je to lahko tudi samo direkten namig na uniformo) ... uf, no, ja, v bližnji prihodnosti bo treba mal popazit na ljubosumje (ali pa da se ne formira nehote kakšen 'trikotnik') ... se pa tudi to hitro sčisti (karta nenadne sreče) ... mah, ni tebi ravno strašno na hudo v ljubezni, a ne?
:lol:

Ej, malo je težko iz nekaj stavkov ... ne bit preveč kritična, če nisem bila dovolj natančna ... mogoče ti kdo drug kaj bolj zadane.


Hvala :) , si me kar presenetila z odgovorom..., tako da bom kriticizem tokrat pustila ob strani :wink: .
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 15. Apr. 2009 20:46

..
Zadnjič spremenil Atena13, dne 13. Maj. 2009 2:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 15. Apr. 2009 21:43

uuu, ful fajn tema :)
no, bom še jst moje vprašanje postavla, če se da kateri malo 'poigrat' s kartami ... :D

in sicer me zanima v zvezi z ljubeznijo .. naj vztrajam in še malo počakam tega dečkota, če se bo opogumil ali naj pozabim na vse skupaj in grem naprej? :D

hvala vnaprej tisti ki se ji bo ljublo ukvarjat z mojim vprašanjem ;)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 15. Apr. 2009 21:57

še js, še js...


mene pa zanimata ljubezen in zdravje...


hvala že vnaprej za odgovore... :P
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 16. Apr. 2009 7:29

Jst bom Libido. in Miss N. =) Ampak trenutno mam čas sam za Libidino vprašanje (dans bom pa še teb miss n):


Osmica mečev, dvojka čaš, petica čaš (sedanjost, dve prihodnosti)

Osmica mečev kaže na obdobje neodločnosti ali zmedenosti. Ta karta kaže, da je položaj, v katerem si se znašla, bolj rezultat tvoje negotovosti in preplašenosti kot pa zunanjih vplivov. To se pravi, da morš vztrajat, ne glede na to, da si negotova, kaj si on misli.

Dvojka čaš predstavlja začetek novega razmerja. Pomeni lahko začetek romance ali vzpostavitev močnega partnerskega odnosa ali pa platonskega prijateljstva. Je karta harmonije in zavezništva. To se pravi, da med vama s tem fantom nekaj bo, verjetno bo romantične narave.

Petica čaš je podoba žalosti in potrtosti, ki te čaka nekje v prihodnosti, a je hkrati jasno, da obstaja še upanje. Iz te zmedene situacije je mogoče še kaj rešiti, a potrebno se je ozreti naokrog, da to najdemo. Čeprav kaže na težave, ta karta zagotovo ni popolnoma negativna. Opozarja na obžalovanje in potrtost, a ni brez upanja in pričakovanja - pod pogojem, da se lik obrne. Zaradi te karte ne smeš bit negotova, ker tako je pač življenje. :)
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 16. Apr. 2009 8:55

mene pa zanima ljubezen...ali bova ostala skupaj, kako nama kaže? In pa kako mi kaže z lastnim stanovanjem? hvala :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Apr. 2009 10:54

Sončk a ti lahko potem kar tukaj postavimo potem vprašanje, ki smo ti ga nekatere poslale po ZS? Sicer sem že misla napisat, če bi dala kakšen svoj mail, ampak ker se je že tle ta tema odprla...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 16. Apr. 2009 12:44

sončk, hvala :) to o sedanjosti definitivno drži :D o prihosnosti pa poročam ... sproti :)
Let's swim to the moon .....

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov