David Beckham je bil hospitaliziran zaradi 'neznosne' bolečine. Nogometaš je bil fotografiran z roko v opornici, medtem ko okreva v bolniški postelji, njegova žena Victoria pa je na Instagramu objavila spodbudno sporočilo. Ob fotografiji svojega moža je zapisala: "Hitro okrevanje, ati."
David se na sliki smehlja, medtem ko pozira z roko v modri opornici, vendar ni jasno, kako je do poškodbe sploh prišlo. Na drugi fotografiji ima David na roki zapestnico z napisom: "Hitro okrevanje."

Vir za DailyMail je razkril, da je David prestal operacijo, s katero so mu popravili zapestje, potem ko si ga je zlomil pred 22 leti med tekmo Anglije. Nekdanji kapetan angleške reprezentance si je zapestje zlomil maja 2003 na prijateljski tekmi med Anglijo in Južno Afriko v Durbanu. Leta kasneje je začutil bolečine in nelagodje v zapestju, rentgenski posnetki pa so pokazali, da se v njem nahaja vijak, ki bi se moral že raztopiti.
Preberite še:
- Tedenski horoskop od 23. do 29. junija prinaša romantične trenutke, srečne zaključke in dobre novice
- Tina Gaber znova očarala: na osrednji državni proslavi zaradi te podrobnosti vse oči usmerjene v njo (FOTO)
Ker je bila bolečina 'neznosna', je nekdanji nogometaš prestal operacijo za odstranitev vijaka.
