Lifestyle Promocijsko sporočilo

Po čajni pribor v trgovino TEA TIME

Smo sredi poletja, trgovina TEA TIME pa se že pripravlja na novo sezono "jesen - zima". Zato prazni police in nudi popuste do 15% za ves čajni pribor.

12. 8. 2013
Po čajni pribor v trgovino TEA TIME

Imaš tudi ti svojo najljubšo skodelico, iz katere ponavadi piješ čaj? Morda je še nimaš, ali pa je čas, da si privoščiš novo. 

TEA TIME je specializirana trgovina s čaji in čajnim priborom v središču Ljubljane, natančneje na Beethovnovi 12. Tam lahko izbiraš med 150 vrstami čajev čajev visoke kakovosti, ponujajo pa tudi veliko čajnega porcelana in keramike, čajnega pribora in vsega drugega kar potrebuješ za pripravo in pitje čaja. Temeljno vodilo, ki jih že vseskozi vodi pri tem poslu, je ponuditi in omogočiti ljubiteljem čaja doživetje pravega užitka in zdravilnosti skodelice dobrega, izbranega čaja.

Do 31. avgusta, oz. do razprodaje zalog, veljajo v trgovini popusti do 15% za ves čajni pribor. Zato se hitro odpravi v trgovino!

Trgovino TEA TIME lahko spremljaš tudi na njihovem Facebook profilu.