Poglej STAJLINGE, v katerih so zvezdnice preživele praznike (waw, waw, waw!)

Na Elle uredništvu so naredili izbor najboljših stajlingov, vse od Kendall Jenner pa do Severine. 😍

Poglej STAJLINGE, v katerih so zvezdnice preživele praznike (waw, waw, waw!) (foto: Profimedia) Profimedia
28. 12. 2020

Če kaj, potem je leto 2020 zagotovo zaznamovala moda pižam in trenerk. A kot je videti, so prazniki minili v precej drugačnem modnem dihu, saj so zvezdnice na Instagramu zdaj končno pokazale svoje glamurozne oprave.

In ja, obstaja skupna točka vseh, in to je ... rdeča! 😍 

Poglej, kako so božič praznovale naše najljubše zvezdnice.

1. Kendall Jenner

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

2. Kylie Jenner

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

3. Severina

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Severina (@severina)

Imamo jo! Tu je nova obleka iz Manga, za katero norijo MODNI poznavalci (za le 40 evrov)

4. Jennifer Lopez

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

5. Kate Hudson

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

6. Kourtney Kardashian

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

7. Hailey Bieber

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

8. Nina Šušnjara

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nina Susnjara (@ninasusnjara)

9. Victoria Beckham

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

10. Kim Kardashian

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

11. Reese Witherspoon

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Fotografije: Profimedia