Izlet na Dunaj in v Bratislavo, ki še nikoli ni bil tako poceni

Privošči si izjemno ugoden nakupovalni izlet v dve prečudoviti predbožični »shopping« prestolnici - Dunaj in Bratislava.

7. 11. 2015

Letos naj te ne skrbi, kje boš izbirala darila za svoje najdražje in zase. Popolna kombinacija dveh razvpitih »shopping« mest, ki obljubljata vse, kar si zaželiš in še več. Odlična priložnost za vse željne sanjskega nakupovanja in zabave!

Bratislava - skriti biser srednje EvropeDunaj je eno najlepših mest v Evropi, ki ga krasijo veličastne in mogočne palače nekdanjega avstrijskega cesarstva. Sprehodi se po znameniti Kärntner Strasse, kjer te vas čaka nešteto trgovin in butikov, na božičnem sejmu pa izberi svoje najljubše spominke.

Bratislava, skriti biser srednje Evrope, je zavita v pravljično osvetljene uličice. Mesto, ki nikoli ne spi in je znano po svojih atraktivnih »shopping centrih«, te  zagotovo ne bo razočaralo.

Dan odhoda: sobota zgodaj zjutraj 12. decembra
Dan prihoda: nedelja pozno zvečer 13. decembra

Luksuz po slovensko: kaj ponujamo bogatašem

Cena: 89,90 EUR

V ceno je vključeno:

  • avtobusni prevoz iz Ljubljane, Celja in Maribora,
  • 1x nočitev z zajtrkom v dvoposteljni sobi v hotelu 4*,
  • turistično spremljanje in organizacija v slovenskem jeziku,
  • ogled Bratislave in ogled Dunaja,
  • možnost nakupovanja v vseh večjih trgovskih centrih dveh razvpitih "shopping" mest,
  • drobne pozornosti založniške hiše Adria Media Ljubljana in Klik2go.si
  • v ceno je vključena tudi prijavnina (10 €/oseba) ter turistična taksa (1,65 €/oseba)

Število mest je omejeno, zato pohiti s prijavami.

Nakupovalni izlet letaIn še posebna nagradna igra!

Izmed vseh, ki se boste do 25. novembra prijavile, bomo izžrebali srečnico, ki ji bomo povrnili stroške izleta, s seboj pa bo brezplačno lahko povabila tudi prijatelja ali prijateljico.

Prijaviš se lahko na spletni strani www.klik2go.si.

Se vidimo!

Tukaj najdeš ne nekaj dodatnih zanimivosti o Dunaju - kjer hodita kultura in rajanje z roko v roki.