Ob prihodu novega Twinga na slovenski trg Renault začenja z urbanim natečajem Twingospodične.
V glavni vlogi nastopajo štirje novi avtomobili Twingo v različnih barvah ter njihove voznice Ana Klašnja, Maja Martina Merljak, Nina Pušlar in Tina Marinšek. Vsaka od njih bo s svojim novim Twingom izbrala še po tri dekleta, s katerimi bo premagovala zabavne izzive.
Ob tekmovanju v virtualnem svetu se bodo Twingospodične pomerile tudi v resničnosti: 3. oktobra v Mariboru in 10. oktobra v Ljubljani.
Zmagovalna ekipa bo po podelitvi nagrad na Elle Style Awards 13. oktobra odšla na vikend izlet v Pariz, kjer jih čaka razburljivo nakupovanje v Galeries Lafayette.
Vse štiri voditeljice ekip pa bodo leto dni kot ambasadorske novega Twinga vsakodnevno uživale v tem ponosu slovenske avtomobilske industrije.
Več na www.twingospodicne.si, kjer poteka zbiranje prijav kandidatk za vse štiri ekipe.