res sm se prijetno nasmejala k sm vse te odgovore brala!
Sej člouk res pol že več ne ve, al punca mal pretirava al misli resno. Sej 90 folka ni nč čudnga, pa tud da imajo vikend ni nč tacga! Sam da misli teh 90 folka v ta vikend zbasat je pa mal huda nooo!!
Torej, eni ste napisali da nej balončke obesi in take!? Sam pol pa RES ne bo placa za folk!
Pa tisti kruhki bojo tud na tleh končali več al mn. In upam, da nimaste po stenah kšne fancy tapete k ponavadi torta na takih žurkah konča prav tam-na steni!
Če si se že odločla da boš imela kej konkretnega od hrane, rajš pol kšne čevape na roštilj vrži, pa pol sam še čips in kokice kupš!
Ajde, lepo praznuj!





če ji sede met ornk žurko pa naj jo ma...zakaj pa ne?predvidevam, da se noben od vas nebi branil take žurke če bi bil povabljen 
To je vedno ful žur. Itak (si) boš polnoletna tko da če doma zvejo ne bo prevelika štala. Najameš kakšen plac kamor se boste lahko vsi not spravili, mal alkohola tako da bodo tudi tiste bolj zategnjene rajši dale, kondomi, jedel pa itak ne bo nihče (money saver
). Ja pa obvezno moraš imet dress code, če ne bo tvoj žur brezveze in se ga folk čez 10 let sploh ne bo več spomnil. Kot vstopnino mora vsak ruknit dva takratka da bo bolj za žur, pa ša vse bejbe in tipi bodo kar naenkrat boljš zgledali. Pa še cenovno je zelo ugodno.

