Kje kupiti...? Vse, kar se tiče oblačil, modnih dodatkov...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Sep. 2022 11:57

Hvala vsem za komentarje, nazadnje je splet okoliščin tako nanesel, da nisem utegnila it niti gledat po trgovinah. Bom naumila nekaj iz svoje omare, ker kot kaže vsaj dežja ne bo :top:

Drugače je itak 80 posto moje omare iz Orsaya, ampak pri njih (in povsod drugje tbh) so mi te zimske/jesenske obleke precej mimo :nixweiss: . Pač ja, neka razvlečena pletena obleka je primerna za v smart casual pisarno, ne pa na posebne dogodke. Sem se sprijaznila da menda "svečana" zimska obleka ne obstaja.

Bom oblekla črno koktejl oblekico + visoke gležnjarje + dvojne najlonke + eleganten prehoden plašč za čez dan, ko me bo pa v šotoru začelo zebst pa se bom preobleka v hlače, bluzo in zimski plašček. Sem se odločila, da v kolikor neveste želijo met fotke hudo napravljenih svatov, naj pripravijo ogrevano prizorišče ali se poročijo poleti :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 23. Sep. 2022 15:16

Dvojne najlonke :D raje ene tople :)

v commi imajo trenutno precej primernih stvari.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Sep. 2022 20:40

Koliko denske najlonke bi bile primerne zdaj za recimo jutri zvečer? :D

Kaj bolj paše pod recimo črno oblekico z roza roznim potiskom, samo bolj črne najlonke ali kože barvne malo debelejše?

Zdaj že mislim da več kot pol leta do 1 leto nisem nič nakupovala mi je prav iz glave vse šlo.

Kaj obuti zdaj v tem času, recimo večerni čas/mogoče pozno popoldan, k oblekici do kolen, taki bolj sproščeni, na a, ne oprijeti?
Imam polovico čevljev doma doma, pa ne vem kaj bi. V Lj imam ene glezanrje črne, brez pete, pa neke nižje pete z neki srednje debelo peto ene 4 Al 5 cm)(ki bi jih mogla pravzaprav dat popravit, ker je pri enem čevlju tisti podstavek za peto šel dol). Dvojne s tanjšo peto cca. 8/9 cm imam pa doma doma. Ne smem bit pa preveč visoka mislim da. :lach: zdaj nimam ideje kakšni bi bili bolj elegantni čevlji po možnosti tudi brez pete, Da niso lih telovadni?

Glede oblek, jaz sem kupila danes eno od More& more, z dolgimi rokavi. Ne vem, koliko elegantno sarissima rabi. Ta je nekje bolj casual-elegantna. (ok na spletni strani piše celo dnevna obleka)

(imam vsaj ene 3 že obleke z dolgimi rokavi ampak mi je na žalost št 36 postala prevelika in sem malo vrečasta v njih, tako da sem mogla eno št dol it)

Hvala, če se bo dalo komu odgovarjat. :)

(Aja ena oblekica mi je bila tudi ful všeč od Liu jo, samo je dolga skoraj da nekje do sredine stegen ali ravno malo več kot do sredine stegen in ne vem, če je sploh s epriemrna za nosit v tem času tudi nad debelejše najlonke, ali preprosto bi mogla vsaj dolžine do kolen vzet, da ne zmrznem zvečer.)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Sep. 2022 5:30

Se eno vprašanje. Kaj obleči, bolj za prosti čas mislim, z dolgimi rokavi nad 1. Plast oblek z dolgimi rokavi. Recimo nad oblekico z dolgimi ali nad kakšno bluzo. Ker samo trenc ali jakna čez to, je premraz.

Sem razmišljala, da če grem kam zvečer ven, mi je tisti moj črn blazer malo preresen. Zdaj ne vem, ali bi si mogla bolj kakšno črno jopico nabavit, ali malo bolj sproščenega kroja/stila blazer. Torej mišljeno za nad bluze, oblekice z dolgimi bolj prosojni mi rokavi, nad srajce..? Ali mogoče beli ali barvast blazer, da manj resno izpade?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov