moj fant- bivsa prostitutka

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dodli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dodli » 07. Jul. 2008 9:47

hej!

s fantom sva skupi priblizn eno leto in pred dvema tednoma sem nc hudga slutec na pijaci z njegovimi kolegi zvedela, da je moj sladki poba pri svojih 19ih, 20ih letih hodil v avstrijo, nemcjo, svico k nekim starejsim bogatim zenskam, ki so mu za, ugante kaksne, usluge placevale.
Vse je blo noro dobro, res, edin tip, ki se ga nisem navelicala, seks fantasticn (zdej vsaj vem, kje je dobu izkusnje..), pogovor, kolegi... res bi mi blo skoda to zgubit.. ampak enostavno ga vec ne morem normalno pogledat, kaj sele kaj druzga.
ceprav je rekel, da na to ni ponosen, je pac biu kretenski student (njegove besede) z izsusenim bancnim racunom in mi ni povedal ker ni nasel pravega trenutka, se mi njegov dotik gabi.
Punce, ne vem, ce je to stvar, ki spada v njegovo zgodovino in jo pac pozabis ker me takrat res da se ni poznal, ali je enostavno prevec.

Hvala za bilokaksn nasvet kako in kaj
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 07. Jul. 2008 9:50

Prvo kot prvo bi jst (če bi po ne vem kakšnem naključju ostala z njim) zahtevala, da se gre testirat za vse možne spolno prenosljive bolezni!
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 07. Jul. 2008 9:59

Prvo, kar bi mogla pomislit, so spolno prenosljive bolezni. Če ostaneš z njim, je testiranje skoraj obvezno.

Kar se pa tiče same zveze. Fant preteklosti ne more spremenit in ker tebe to zelo moti, se mi zdi, da je nesmiselno, da fursiraš samo sebe in "trpiš" v njegovi preteklosti. Sama najbolj veš, če si ga pripravljena sprejeti v celoti, tudi z njegovo zgodovino. Ljudje imamo različne poglede na svet, nekaterim se tvoj problem ne zdi nič takšnega in so pripravljeni to sprejeti, nekateri pa pač ne. Ti moraš ugotoviti, v katero skupino pašeš. In predvsem moraš gledati na to, da v zvezi ne trpiš. :!: :wink:
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
dodli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dodli » 07. Jul. 2008 10:09

za bolezni je ze urejeno... vse ok :)
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 07. Jul. 2008 10:11

Meni se to zdi pomembna zadeva in glede na to, da ti celo leto tega ni zmogel povedati... ne vem. Saj če se postavim v njegovo kožo; verjetno ti ni povedal zato, ker ga je bilo sram in te ni hotel izgubiti.

Ampak graditi zvezo na lažeh iz preteklosti nikoli ne deluje. Navsezadnje smo ljudje rezultat naše preteklosti. Če njegova ni bila najbolj blesteča, bi ti to moral vseeno priznati. Ti si tam zato, da ga sprejemaš takega kot je in ne takega, kot bi on rad zate bil.

Malo pomisli: če ti kolegi ne bi povedali, bi sploh kdaj izvedela? Meni se huje kot ta njegova preteklost zdi dejstvo, da ti je nikoli ni nameraval povedati. In postavi se vprašanje, koliko mu lahko nadalje zaupaš, da ti bo vse povedal in kako uspešna je v resnici zveza, če se eden od partnerjev ni pripravljen popolnoma predati?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 07. Jul. 2008 10:23

huuh.. precej jebena situacija. iskreno povedano pojma nimam kaj bi storila, če bi se znasla v tvoji situaciji. edina dobra novica je ta, da vsaj nobenih bolezni nisi dobila oz., da le teh ni.

torej nekih ostalih posledic iz te preteklosti ni. le temno dejstvo kaj je pocel in, da ti tega ni sam zaupal, temvec njegovi prijatelji. na tehtnico moras postaviti dejstvo, da ti je leto dni lagal o necem tako pomembnem. lagal, skrival... sej ni vazno. pomembno je to, da ni sam zbral poguma in ti ze takoj na zacetku zveze to priznal. sama bi se vprasala koliko bi lahko takemu osebku zaupala.

dobro premisli. ni toliko problem kaj je pocel (vsi smo ljudje in vsi pocnemo napake). eni taksne, drugi drugacne. seveda njegova preteklost ni nic kaj cedna, ampak to je za njim in tega se mocno sramuje.

tezava je samo: ali mu lahko oprostis laz in dejstvo, da ti je leto dni skrival nekaj tako pomembnega?
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 07. Jul. 2008 10:24

g00fy_qa napisal/-a:Bla bla bla bla


In če ne bi zvedela o tej stvari, bi živela srečno dalje. Zato ne kvasat, da je preteklost nadvse pomembna. A zdaj si bomo pa vse pravli, kako smo si lulčke in lulike kazali, ko smo bili mali, in se šli zdravnike?

Ne bluzit, no. Še sama praviš, da je poanta točno v tem, da ga sprejema takšnega kot je - zdaj v sedanjosti.

Preteklost je preteklost, in če nekaj kar je bilo pred časom vpliva tako drastično na sedanjost, potem nekaj ne štima pri tadrugi osebi. Ok, ne rečem, da je partner/ka zatajil/a dejstvo, da je vse bivše do sedaj prevaral/a. To je lahko malo kočljivo, vendar v danem primeru pa ne vidim nekih strašanskih problemov. Ženska komplicira.

EDIT:

Pa še to. Zakaj ve ženske tretirate to, da ti nekdo nekaj iz preteklosti ne pove, kot laž? WTF? "Lagal mi je, ker mi ni povedal!" Res, no, wtf?! Ste zmedene? Kje imate glave? Pa še dejstvo, da moreš drug drugemu že vse stvari iz preteklosti natrosit. Jao, bi se drug drugega takoj vstrašli, če bi si vse stvari že takoj povedali. :stupid:
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 07. Jul. 2008 10:53

miteq napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Bla bla bla bla


In če ne bi zvedela o tej stvari, bi živela srečno dalje. Zato ne kvasat, da je preteklost nadvse pomembna. A zdaj si bomo pa vse pravli, kako smo si lulčke in lulike kazali, ko smo bili mali, in se šli zdravnike?

Ne bluzit, no. Še sama praviš, da je poanta točno v tem, da ga sprejema takšnega kot je - zdaj v sedanjosti.

Preteklost je preteklost, in če nekaj kar je bilo pred časom vpliva tako drastično na sedanjost, potem nekaj ne štima pri tadrugi osebi. Ok, ne rečem, da je partner/ka zatajil/a dejstvo, da je vse bivše do sedaj prevaral/a. To je lahko malo kočljivo, vendar v danem primeru pa ne vidim nekih strašanskih problemov. Ženska komplicira.

Če ne bi izvedela, bi živela srečno dalje - v laži.
Preteklost je pomembna, saj je človek rezultat svojih preteklih dejanj.
Primerjava o igranju zdravnikov je neumestna, ker je pomembnost teh dveh zadev popolnoma različna.

Poanta je v tem, da ga sprejema točno takega kot je. Ampak on ni samo to, kar kaže v sedanjosti, ampak je tudi njegova preteklost, je tudi njegova želja za prihodnost. Človek je skupek svojih dejanj iz preteklosti, svojega trenutnega stanja in načrtov za prihodnost.

Malo si zgrešil poanto sprejemati partnerja v celoti takšnega, kot je.

miteq napisal/-a:EDIT:

Pa še to. Zakaj ve ženske tretirate to, da ti nekdo nekaj iz preteklosti ne pove, kot laž? WTF? "Lagal mi je, ker mi ni povedal!" Res, no, wtf?! Ste zmedene? Kje imate glave? Pa še dejstvo, da moreš drug drugemu že vse stvari iz preteklosti natrosit. Jao, bi se drug drugega takoj vstrašli, če bi si vse stvari že takoj povedali. :stupid:

Če namenoma zamolčiš pomembna dejstva, je to laž. Sploh če si si moral izmisliti kaj si počel v tistem obdobju, za katerega to laž pokrivaš.

Ne gre se za to, da rabiš partnerju povedati vse, kar si v preteklosti počel, ampak pomembne stvari, kot so prostituiranje dve leti, pa vsekakor. Oz.: vsaj jaz bi to zahtevala, če tebe to ne bi zanimalo, je seveda tvoja stvar.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 07. Jul. 2008 11:04

jaz ga po eni strani razumem... Če bi se kdaj prodajala (na srečo se mi ni bilo treba in tud nikol še nisem pomisla na to)... Ampak pač če bi se, in bi po tem spoznala fanta, na katerega bi se zelo navezala, in bi hotela pustit najboljši vtis, bi mi blo zagotovo težko povedat...

Če ti je drugače popolnoma vredu in če ga boš lahko gledala na isti način kot preden si to izvedela, razmisli... Preteklost je vendarle preteklost... Kot sem že rekla, če se ti ni preveč zameril, mu lahko daš šeeno priložnost...

Če pa vidiš ob njem še 29631drugih žensk in če te to fizično in psihično odvrača od njega, pa dvomim, da bo ta občutek izginil, in v tem primeru je bolje da se umakneš.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 07. Jul. 2008 11:11

pojavi se tudi vprašanje, če sta se onadva o tem njegovem obdobju pogovarjala,še prreden je ona zvedla za vse to! torej če ji je on natvezil laži o tem kaj je delal ko je bil star 19,20 let!?
če se o tem nista prej pogovarjala, nima zdaj kaj komplicirat. če ji tip ni povedo, je kriza, sam je tudi pomemben razlog zakaj ji ni povedo. ja ni bil ponosen na to, in verjtno se je na začtku zveze bal,da bi jo zgubo če bi ji povedo. dejstvo je,da se je zaljublja v njega ko ni bil v tem, oz. ko se je spremenil. in zdaj pač more sprejeti njegovo preteklost tako kot je,in ga ne obsojat. ker smo vsi le ljudje in delamo napake. če to njegovo obdobje ne vpliva na sedanjost (ni bolezni) je vse ok. samo na njej je kaj bo naredila. tudi ona je delala napake,saj jih vsi! samo preteklosti pa ne moreš spremeniti,lahko se samo zaveš napak, in jih več na ponavljaš! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 07. Jul. 2008 11:14

fun napisal/-a:jaz ga po eni strani razumem... Če bi se kdaj prodajala (na srečo se mi ni bilo treba in tud nikol še nisem pomisla na to)... Ampak pač če bi se, in bi po tem spoznala fanta, na katerega bi se zelo navezala, in bi hotela pustit najboljši vtis, bi mi blo zagotovo težko povedat...

Ja, jaz tudi razumem, zakaj tega ni želel povedati. To ni ravno najlepši del njega, zato se ji ni želel pokazati v slabi luči in tvegati konec zveze. Verjetno je menil, da je to samo del preteklosti in da naj preteklost ostane v preteklosti.

Ampak po letu dni se maske super in najboljše osebe, ki jo imamo ponavadi za partnerja na začetku, že morajo sneti. In takrat bi bilo lepo in pošteno od njega, da bi se usedla in bi ji povedal, kakšna je bila v resnici njegova preteklost.

Tega ni naredil, torej kaj ostane zdaj? Pogovor. :P Spor med dvema osebama se razreši vedno, ko obe osebi povesta, kaj pričakujeta in si želita.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 07. Jul. 2008 11:22

če je nehal s tem in je opravil testiranja, mene na tvojem mestu ne bi skrbelo. jst tud ne vem, če bi take stvari razlagala svojim fantom - vsak človek mora ohranit kakšno skrivnost, sploh če to ne vpliva na sedanjost. nekaj drugega bi bilo, če bi to še vedno počel. zgražanje nad prostitucijo = overrated.
Zadnjič spremenil kajira, dne 07. Jul. 2008 11:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 07. Jul. 2008 11:24

dodli napisal/-a:hej!

s fantom sva skupi priblizn eno leto in pred dvema tednoma sem nc hudga slutec na pijaci z njegovimi kolegi zvedela, da je moj sladki poba pri svojih 19ih, 20ih letih hodil v avstrijo, nemcjo, svico k nekim starejsim bogatim zenskam, ki so mu za, ugante kaksne, usluge placevale.
Vse je blo noro dobro, res, edin tip, ki se ga nisem navelicala, seks fantasticn (zdej vsaj vem, kje je dobu izkusnje..), pogovor, kolegi... res bi mi blo skoda to zgubit.. ampak enostavno ga vec ne morem normalno pogledat, kaj sele kaj druzga.
ceprav je rekel, da na to ni ponosen, je pac biu kretenski student (njegove besede) z izsusenim bancnim racunom in mi ni povedal ker ni nasel pravega trenutka, se mi njegov dotik gabi.
Punce, ne vem, ce je to stvar, ki spada v njegovo zgodovino in jo pac pozabis ker me takrat res da se ni poznal, ali je enostavno prevec.

Hvala za bilokaksn nasvet kako in kaj


uf, hudo... nimam besed skoraj. kaj vse clovek naredi za denar ha? ceprav bi lahko pocel tudi kaj drugega... :? ampak kdo sem jaz da bi sodila...

sedaj je le od tebe odvisno, ce ti to odgovarja in bos pozabila njegovo preteklost. jaz bi jo tezko.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Jul. 2008 11:24

Ja vrjamem da ti je bedno oz. da se ti je na dnu srca mogoče celo zagabil...
Naj ti lepo pove zakaj je to počel...res pa je bil mlad...pa sej veš kaki so fantje zgleda da je moral nekaj dati čez...

Jaz nekoga poznam ki je hodil k dekletom, ki jim je plačeval da se je dal dol z njimi ker je bil pač potreben...jaz nevem no...če si mlad pa čeden nevem zakaj bi potem moral plačevati ženskam, da se dajo dol s tabo...mene bi malo odvrnilo od takega tipa...čeprav je uporabljal kondom nevem če bi bila lahko z njim...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 07. Jul. 2008 11:34

..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov