Koliko časa zdrži, preden mu pride?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spletka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spletka » 07. Jan. 2007 21:55

Živjo!
Mene pa zanima, kok časa lahko vaši tipčki sexajo, preden jim pride. Pr mojem je to kr hitr (5 minut). So vaši kej bolj vzdržljivi? Kaj naredijo vaši tipčki da dlje zdržijo?
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 07. Jan. 2007 22:07

Moj lubi se ful potrudi zame pa zdrži dokler jaz hočem... :D Pravi da je ključ v tem, da dolgo zdrži, v menjavanju položajev in občasni pavzi zanj (ko se posveti samo meni).

Vzdržljivost pa se pridobiva s časom, če sta s tipčkom šele na začetku zveze in od prej nimata veliko izkušenj pol je verjetnost krajšega seksa večja. Vse pride z vajo, tudi maratonski seks (če si tega želiš).
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Jan. 2007 22:20

Ja tukaj je samo poanta v tem, da mora sam sebe strenirat...

Čim dlje zdrži bolje je oz. da se vsaj malo meni prilagodi ane...včasih mu hitr pride včasih pa ne....najboljše je odvisn od poz pa tako naprej...

Pa nekaj tem je na to temo podobnih...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Jan. 2007 22:29

čist odvisno od tega kako dolgo želiva da traja...Če pač želiva sexat dlje časa, potem pač zdrži dlje časa..Če je quicki, je lahko tud pet minut :) nima problemov pri vzdrževanju...se je že streniral :D
odvisno je pa tudi kol časa prej nisva sexala...če kakšen teden ne sexava (skorajda da se ne zgodi), potem je prvi izliv hitrejši...
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 07. Jan. 2007 22:47

Zna doug zadržvt, sam če je predoug, rata že men dougcajt. Sploh pa ne maram seksat z njim, če je pjan, k pol pa loh 2 ure nabija pa mu nau pršl :roll:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 07. Jan. 2007 22:50

:hearts:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 04. Dec. 2010 15:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 08. Jan. 2007 8:59

Čist odvisno...Kdaj pa kdaj se oba ne morva zadržat, pa je čist kul da je hitr konc. Včasih pa po cele noči in dneve seksava :D Se pa proba zadržat, če jaz rečem, da bi še :) sploh ni problema.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Jan. 2007 9:16

odvisno je tudi (predvsem) od tega, koliko je ženska ozka oz. široka...ter tudi mokra...
če je ozka in ne preveč mokra, je velika verjetnost, da bo prišlo ko ga bo dvakrat namočil...
če pa matako kojama, se mora pa stene držat, če bo hotel, da bo kaj haska! :D

je pa res, izkusnje, ujemanje s partnerjem je zelo pomembno. :)
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 08. Jan. 2007 13:50

ja najbrž je tud odvisn v kero 'luknco' ti ga da... Ja sva midva seksala pod polet pod tušem eno uro pa pou... seveda k je blo use mokro... pol pa še šteješ še predigro pa traja... sam rabš res mer za take igrce... sam pa paše :oops: :oops:
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 08. Jan. 2007 15:07

odvisno koliko hočem...
ko dobro spoznas partnerja ze ves kkko odigrat vlogo da bo trajalo toliko kokr bos ti hotela..vcasih 5 min ce se mudi vcasih pa tui 2 ure...
fora je v tem...da nrdis da mu ko ti hočes:),,..ampak sam vaja dela mojstra :roll: ceprow se mors vcasih tui ti prepustit in pustit da nrdi da ti proide ko on hoče..sam ponavadi so zelje podobne..saj sama vesta al masta na voljo cel dan ali se vama mudi:)
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 10. Jan. 2007 8:40

moj je kar vzdržljiv, ga moram pohvaliti. se mi zdi, da mu ful pomeni, da me zadovolji. in česar boljšega si ne bi mogla želeti. :bussi:

je pa res, da se v določenih okoliščinah zna zgoditi, da je hitro konec. ampak nikoli nisem razočarana. vse je odvisno od časa, potrebe, želje... včasih mi kar paše en na hitro, pa ta toliko bolj intenziven.
Uporabniški avatar
jowko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 25. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jowko » 10. Jan. 2007 13:36

Odvisno s kom pa kje, odvisno od razdraženosti..
Lahko zelo hitro nekaj minut, lahko se pa vleče tudi zelo dolgo (več kot ura)...
lukchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 13. 12. 2006
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lukchy » 10. Jan. 2007 14:51

morm priznat da sva midva šele začela s sexom in mi je na začetku res ful hitr pršlo po 5 minutah, zdj nevem akj narest k okrog 10 krat sva se dala dol, sam zdj je še vseen sam okrog 7 minut, pol men ponavad pride in se igram z njo, se ponovno vzburim in pol lahko ure in ure...
Martin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 7. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Martin » 10. Jan. 2007 19:25

Ponavadi toliko, da ji pride ... cca 15-20 minut imava ponavadi dovolj. Včasih pa tudi dalj, če nama paše, vendar enourni maratoni so nama pa enostavno preveč. Nabijanje, pa nabijanje, pa nabijanje, pa nabijanje ...
Uporabniški avatar
*TIHANA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *TIHANA* » 10. Jan. 2007 20:05

Pri mojem bivšem je od začetka trajalo zelo malo :? je rekel sicer, da sem jaz kriva za to :oops: ampak... Ni bil dovolj dober izgovor. No, čez čas se je naučil da je sicer trajalo malo dalj, ampak zame vseeno premalo.. Tudi se ni potrudil ne vem koliko zame :x (ja, eden od razlogov zakaj je bivši :twisted: ). Zakaj mu nisem sama rekla, da nisem zadovoljna? Ja, saj... premlada in premalo izkušenj. Zato pa zdaj vem, kaj in kako :cool:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov