Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Mar. 2020 22:31

-* sem danes imel primopredajo ključev, hiša prodana, hb se je vse uradno sešlo še na zadnji dan v ponedeljek, drugače bi imel pizdarijo.
-* je bil 2 tedna nazaj moj plan za investiranje dokaj poznan, kupim stanovanje, obnovim in oddajam. No, sedaj moram spet izdelati nov sistem, saj se bojim inflacije.
-* je v službi noro, ampak gre, ko se je projekt hiša končal se je v meni spet vse sprostilo in spet imam energijo ker imam lahko pred sabo novo pot.
-* živim v hribih, sredi hoste, in tale Korona ne vpliva veliko name, zalogo sem imel že prej, in predvsem...imam mir, ljudje gor so mirni, jaz sem miren, v trenutku ko pridem v strnjeno naselje, sam Korona gor in Korona dol.
-* si bom uredil nekaj stvari na hiši, dal delati ogromno omaro v enemu mrtvemu hodniku, položil 50 let star hrastov parket, spremenil celo dvorišče v travnik, kupil visečo mrežo, majhno leseno mizico da bom jedel zunaj,dal zvariti nek okvir za boksarsko mrežo in odprl dimnik v moji spalnici in ga oblekel v pečnice da bo grel iz krušne.
-* bo letos motor počakal, oziroma vse stvati ki presegajo določeno vrednost so bile umaknjene iz plana.
Prihaja recesija, in se moram pripraviti in zavarovati.
-* sem v zadnjih dneh imel nekaj urne pogovore z Almatyčanko, in ej iskreno, ženska je tako topla in kjut da ne vem, se počutim popolnoma sporščenega, še ona je rekla da sem manj jezen in ne preklinjam ko govorim z njo. Sem vesel da mi vesolje najde kul osebo, in jo postavi 5 ur pred mao. Hvala vesolje. Upam da nama uspe kdaj uskladiti kakšne plane.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Mar. 2020 6:45

- kot da ni ta virus dovolj, zdej me pa se potresi prebujajo zjutraj (5,4). Pa se visje nad zemljo sem trenutno, ni kot doma, ko si iz hise v 1 s, ce zelis.. :rolleyes:
- ze tako so od mojih najveckrat ponovljenih sanj potresi in izpadanje zob :rolleyes:
Make way for the positive day.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Mar. 2020 11:17

Jo, upam da ste vsi zdravi. Pazite nase, pazite na svoje familija, nevihta bo šla mim, popravljali bomo pa zatem.

Nosečnice pa extra pazt.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Mar. 2020 18:50

- moji doma na primorskem in frendica s primorske niso nic cutili oz prespali.. tud mozno, da je visje v blokih bolj cutit kot v hisah..
- super mi je bit sama, sem se ze tolk navadla bit sama, da se mi sploh ne da komunicirat z ljudmi, ki mi niso ze dolgo ful domaci.. en znanec/ kolega bi mel nek video klic al klic in sem rekla, da se danes slisiva, zdaj se mi pa tako ne da s tem ukvarjat.. pustite me pri miru dokler je karantena :D
- datlji so mi res fuuul dobra sladica (posebi to pakiranje, ki sem ga na zadnje kupila), pa se zdravi so napram predelanim, pakiranim sladkarijam..
- nic, bo treba nazaj v trgovino, mi je skoraj zmanjkalo kave :?
- se lih malo bojim, da ne bi bil danes ponoci se kak mocnejsi potres od tega danasnjega jutranjega
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Mar. 2020 13:03

- imam verejetno malo fobije pred potresi in so bile do zdaj to tudi moje najbolj pogoste sanje, da sem bila nekje sredi potresa. Danes ponoci sem spet to sanjala, ampak cisto realno, da sem bila na postelji kot vceraj in je treslo priblizno isto mocno kot vceraj ali se malenkost manj in da sem hotela vstat in iti pred blok, potem imam pa se spalno paralizo, kar mislim, da sem imela tudi vceraj zjutraj, da se ze zbudim in cutim tresenje, ampak ne morem takoj vstat in odpret oci, ce se prav spomnim, je trajalo 4 pocasne vdihe in izdihe, da sem bila zmozna vstat/se premaknit
- sem slabo spala, ker sem se po teh sanjah o potresu (vsaj na arso nic ne pise, mozno pa tudi da ne zapisujejo vseh) se ene 1000x zbudila.. oz naspana sem kar, ampak samo zato, ker sem ustala kar bolj pozno, kot je bil prvoten plan..

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri